خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 30 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

حفظ کرامت انسانی خانواده ایرانی از اهداف دولت من است

ایسنا | استان‌ها | جمعه، 21 خرداد 1400 - 18:30
کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: حفظ کرامت انسانی خانواده ایرانی مهم‌ترین هدفی است که دولت من باید برای این کشور انجام دهد و برای تحقق آن برنامه‌ریزی اقتصادی کشور را عوض خواهم کرد.
دولت،استان،كشور،ايجاد،اقتصادي،ايران،قيام،رضايي،وحدت،تأكيد،ري ...

خلاصه خبر

ایسنا/قزوین کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: حفظ کرامت انسانی خانواده ایرانی مهم‌ترین هدفی است که دولت من باید برای این کشور انجام دهد و برای تحقق آن برنامه‌ریزی اقتصادی کشور را عوض خواهم کرد.
سپرده‌های بانکی مردم در هر استان باید در همان استان هزینه شود و نباید تهران استان‌ها را استثمار کرده و خارج از ایران نیز تهران را استثمار کند؛ ما به این استثمار نو پایان خواهیم داد.
این مسئول گفت: دولت اقدام و تحول، دولت پایان دادن به وعده‌های بی‌پشتوانه است؛ باید به دنبال ایجاد قطب‌های اقتصادی باشیم؛ زمان شعار تمام شده است؛ ما برای هر استان برنامه خاص همان استان با کمک مردم همان استان را تنظیم کرده‌ایم زیرا هر استان اقلیم خاص خود را دارد و برنامه‌ریزی در هر سرزمینی باید بر اساس ویژگی‌های همان سرزمین باشد.
ما اختیارات تصمیم سازی و تصمیم‌گیری در اقتصاد را به استان‌ها خواهیم داد تا مناطق و قطب‌های اقتصادی ایجاد شود.
دولت ما به دنبال ایجاد وحدت ملی است
وی تأکید کرد: استانداران دولت اقدام و تحول را از میان مردم همان استان انتخاب خواهیم کرد، سرزمین ایران در هر استان دارای مردم بزرگی است که مورد غفلت قرارگرفته است.
ضمن اینکه استانداران با رأی مجمعی از نخبگان همان استان به دولت پیشنهاد و در نهایت توسط دولت انتخاب خواهند شد.
رضایی خاطرنشان کرد: از جمله مهم‌ترین کارهای دولت ما راه‌اندازی نهضت بزرگ خانه سازی در ایران است زیرا اعتقادمان این است که با این کار در کشور ۳۰۰ صنعت فعال خواهد شد.