خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 27 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

رانت ها نمی گذارد راه تولید باز باشد/ اعتماد مردم آسیب دیده است

ایسنا | سیاسی، استان‌ها | جمعه، 21 خرداد 1400 - 18:12
نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: در واقع رانت نمی گذارد و ارتباطات زیرمیزی اجازه نمی دهد راه را برای تولید باز باشد.
كشور،دولت،مهرعليزاده،مشكلات،زندگي،نامزد،رياست،انتخابات،اشاره ...

خلاصه خبر

ایسنا/کرمان نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: در واقع رانت نمی گذارد و ارتباطات زیرمیزی اجازه نمی دهد راه را برای تولید باز باشد.
وی با اشاره به مشکلات معیشتی، فقر، تنگدستی، بیکاری، فاصله بسیار زیاد اجتماعی بین اقشار جامعه، افزایش سطح خط فقر و رسیدن خط فقر به 70 درصد جامعه در کشور افزود: در کشوری زندگی می کنیم که با همه نیت خیر خیلی از مسئولان، متاسفانه برخی دست ناپاکی، اختلاس، فساد، فشار بر مردم، دست یازیدن به بیت المال و تحمیل زندگی سخت بر مردم را در رویه های اجرایی خود برگزیده و چنان معیشت سختی بر مردم فراهم کردند که امید مردم به آینده خیلی کمتر از آن است که باید باشد.
این نامزد انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: مردم باید بدانند اگر افرادی که امروز در جایگاهی قرار گرفته و می خواهند بین خود، خدا و مردم پیمان ببندند و مشکلات مردم را حل کنند، افرادی هستند که مشکلات مردم را می دانند و از درد دل مردم باخبر هستند.
این نامزد انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم اظهار کرد: دولت اصلاحات دوباره برای کشور عزت و افتخار آفرید و نظریه گفت و گوی تمدن ها در سطح دنیا طنین انداز شد و این نظریه در سازمان ملل قد برافراشت و مورد تکریم دنیا قرار گرفت.
وی افزود: ارز در طول دو دوره دولت اصلاحات با قیمت بین 600 تا 800 تومان چند سال ثابت ماند و تورم نزدیک به 48 درصد کنترل و به زیر 10 درصد رسید.
این نامزد انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: اما بدعهدی های امریکا را شاهد بودیم.
مهرعلیزاده در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: عده ای می خواهند به شکل تمامیت خواهی بر همه ارکان ممکلت فائق بیایند و این مردم را عصبانی می کند.
این نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: ایران یکی از اصیل ترین و بزرگترین امپراتوری ها بوده و افتخار می کنیم به ایرانی و مسلمان بودنمان و افتخار می کنیم و بزرگان باید حرکت های بزرگانه انجام بدهند.
این نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه مشکل امروز کشور اقتصاد است، گفت: تکیه کردن به افراد غیر اقتصادی مشکل را حل نمی کند.
یعنی معیشت خوب، آبرومندانه، شرافتمندانه و برازنده ایرانی و ما امید، شادابی، افتخار، امید، عزت و ...