خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 30 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

لرستان نیازمند تحول جدی در حوزه زیرساخت است

مهر | استان‌ها | جمعه، 21 خرداد 1400 - 17:59
خرم‌آباد- نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: لرستان نیازمند تحول جدی در حوزه زیرساخت است گفت: مشکلات شهرستان‌های مختلف کشور را جمع‌آوری و احصا کرده‌ایم.
استان،لرستان،زاكاني،حوزه،سيزدهمين،نامزد،تحول،نيازمند،رياست،ا ...

خلاصه خبر

وی با تاکید بر اینکه ما توفیق داشتیم سالیان سال وقتی به منطقه و جنوب می‌رفتیم از برخی شهرستان‌های لرستان عبور کنیم گفت: آشنایی خاصی با لرستان دارم و برای خودم لطف و بزرگی می بی نم که در خدمت مردم عزیز این استان باشم.
وجود ظرفیت‌های طبیعی بالا در لرستان
وی با اشاره به اینکه به شما ما افتخار می‌کنیم و به عنوان یک بچه رزمنده و فردی که تلاش کرده‌ایم خود را وقف انقلاب، اسلام، میهن کنم و همیشه بدهکار هستم و خواهم بود، برایم سخت است که این استان با این جغرافیای زیبا و امکان طبیعی جز استان‌هایی باشد که دچار یک عقب افتادگی از بعد رسیدگی، باشد گفت: جغرافیای لرستان را اگر هر نقطه‌ای داشت، مردان غیور و زنان بزرگوار این استان و جمعیت با اهتمام این استان را اگر هر استان دیگر داشت، آب، خاک، شرایط این چنین را اگر استان دیگر داشت، به راحتی آن استان می‌توانست یک استان سرآمد باشد.
لرستان نیازمند تحول جدی در حوزه زیرساخت است
ضعف در حوزه امکانات درمانی لرستان
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: نباید هر کسی که درد دارد، غیر از درد بیماری، درد بی پولی بکشد، یکی از نکاتی که بنده خیلی با آن مواجه بودم این بود که بخشی از مراجعه کنندگان به بیمارستان حضرت امام، از استان لرستان بودند، به دلیل اینکه امکانات در این استان کم است، بهتر است که این خدمات در خود لرستان به مردم ارائه شود.