خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 26 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

موتور جستجوی خبیر (اولین موتور جستجوی مفهومی دانش‌بنیان ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

مردم با حضور حداکثری دشمنان را ناامید خواهند کرد

ایسنا | استان‌ها | جمعه، 21 خرداد 1400 - 17:58
امام جمعه ایلام با تاکید بر مشارکت حداکثری در پای صندوق های رای و انتخاب اصلح، گفت: با رأی حداکثری خود راه شهدا و حاج‌قاسم سلیمانی را ادامه می‌دهیم.
اسلامي،انتخاب،ايلام،جمعه،امام،نامزدها،انقلاب،حداكثري،شهدا،جم ...

خلاصه خبر

ایسنا/ایلام امام جمعه ایلام با تاکید بر مشارکت حداکثری در پای صندوق های رای و انتخاب اصلح، گفت: با رأی حداکثری خود راه شهدا و حاج‌قاسم سلیمانی را ادامه می‌دهیم.
امام جمعه ایلام با تاکید بر اینکه انتخابات نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و به تعبیر مقام‌معظم رهبری لیلةالقدر انقلاب اسلامی است، گفت: در انتخابات همانند شب قدر که سرنوشت یک‌ساله فرد و جامعه تقدیر می‌شود، مردم نیز با آرای خودشان سرنوشت چهارساله کشور را به دست فرد مورد نظر خود می‌سپارند و پیامدهای مثبت یا منفی این انتخاب، چندین سال طول می‌کشد که در جامعه ما تاثیرگذار است.
کریمی تبار افزود: بنابراین باید دقت کنیم که بهترین گزینه را انتخاب کنیم، قبول داریم وضعیت فعلی که داریم، نتیجه انتخاب چهار سال گذشته ماست، مردم به این شعارها رای دادند و باید تلاش کرد که انتخاب در سال جاری به گونه ای باشد، برای چند سال آینده از انتخاب خودمان شاد باشیم.
وی بیان کرد: مناظره‌ها فرصتی است برای انتخاب هوشمندانه ایجاد کرده که ما افراد را بشناسیم، نکته اول این‌که نامزدها موقعی که با هم مناظره می‌کنند برنامه‌های خود را تبیین کنند، نامزدهای تبلیغاتی هم معرف مردم ایران، اسلام و هم معرف انقلاب اسلامی هستند، گفتمان نامزدهای انتخاباتی، گفتمانی است که معرف مردم شهیدپرور ماست.
امام جمعه ایلام با بیان اینکه همان طوری که ما در رقابت‌های انتخاباتی نامزدهای آمریکا رصد می‌کردیم، آن‌ها هم دارند انتخابات ما را رصد می کنند، گفت: دوستان و دشمنان انقلاب اسلامی را رصد می‌کنند، تک‌تک این نامزدها معرف هویت جمعی مردم ماست بنابراین نامزدها فوق‌العاده باید در این جایگاهی که دارند حرف می‌زنند، باید گفتمانشان منطقی، اخلاقی و متناسب با شأن جمهوری اسلامی باشد و باید بدانند که این گفتمان، گفتمان انقلاب اسلامی در برابر غرب است.
کریمی‌تبار افزود: در مناظره‌ها مردم نیز باید دقت کنند، تخصص و توانمندی نامزدها را بشناسند که آیا این نامزد شناخت درستی از وضع موجود کشور دارد؟
وی با تاکید بر مشارکت حداکثری در پای صندوق های رای و انتخاب اصلح، خاطرنشان کرد: هدف دشمنان اسلام و انقلاب، عدم شرکت گسترده و حداکثری مردم در پای صندوق آراست و انشااله با رأی حداکثری خود راه شهدا و حاج‌قاسم سلیمانی را ادامه می‌دهیم و امید است پروردگار به ما توفیق دهد که در این لحظه حساس و سرنوشت‌ساز با مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح قلب امام‌زمان(عج) را شاد و لبخند رضایت را بر لبان مقام‌معظم رهبری منقش سازیم.