خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 25 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

موتور جستجوی خبیر (اولین موتور جستجوی مفهومی دانش‌بنیان ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

چهارمحال و بختیاری می‌تواند در صادرات غیرنفتی نقش‌آفرین باشد

ایسنا | استان‌ها | جمعه، 21 خرداد 1400 - 17:58
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: استان‌هایی هم‌چون چهارمحال و بختیاری می‌توانند در بحث صادرات غیرنفتی نقش کلیدی داشته باشد، می‌توان صادرات غیرنفتی را از طریق گسترش تولیدات صادرات‌محور انجام دهیم، زیرا این امر می‌تواند به گسترش و توسعه استان‌ها کمک کند.
كشور،اشاره،دولت،انتخابات،توسعه،جمهوري،اقتصادي،همتي،سيزدهمين، ...

خلاصه خبر

ایسنا/چهارمحال و بختیاری نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: استان‌هایی هم‌چون چهارمحال و بختیاری می‌توانند در بحث صادرات غیرنفتی نقش کلیدی داشته باشد، می‌توان صادرات غیرنفتی را از طریق گسترش تولیدات صادرات‌محور انجام دهیم، زیرا این امر می‌تواند به گسترش و توسعه استان‌ها کمک کند.
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: دولت آینده نمی‌تواند دولت غیر اقتصادی باشد و نیاز است جلوی اشتباهات گذشته را بگیرد و ریل اقتصادی را تغییر دهد.
وی با اشاره به اینکه اصل توسعه و اشتغال به رشد تولید ارتباط دارد، تصریح کرد: باید به سمتی پیش رویم که اقتصاد بر سیاست حاکم شود، از طرفی یکی از مهم‌ترین عواملی که در امر اقتصاد موثر بوده تعاملات داخلی و خارجی است.
وی با اشاره به روابط تجاری خارجی و توسعه صادرات غیر نفتی، عنوان کرد: استان‌هایی همچون چهارمحال و بختیاری می‌تواند در بحث صادرات غیرنفتی نقش کلیدی را داشته باشد، به طوری که می‌توان صادرات غیر نفتی را از طریق گسترش تولیدات صادرات‌محور انجام دهیم زیرا این امر می‌تواند به گسترش و توسعه استان‌ها کمک کند.
همتی به لزوم مشارکت پرشور مردم در انتخابات ۲۸ خرداد در پای صندوق‌های رای اشاره کرد و گفت: ۲۸ خرداد حماسه بزرگی است که باید با حضور پرشور برگزار شود تا بار دیگر قدرت کشور در منطقه نمایان شود.