خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 25 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

موتور جستجوی خبیر (اولین موتور جستجوی مفهومی دانش‌بنیان ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

حل اشتغال جوانان اردبیل با رفع موانع تولید/مشکل حقابه رفع می شود

مهر | استان‌ها | جمعه، 21 خرداد 1400 - 17:52
اردبیل- نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری کشور گفت: تمامی واحد های تولیدی راکد در استان اردبیل حمایت شده و با پیگیری و رفع موانع این واحد ها جوان بیکار در اردبیل نخواهیم داشت.
استان،اردبيل،كشور،آيت،الله،توسعه،گردشگري،كشاورزي،رئيسي،جوانا ...

خلاصه خبر

وی استان اردبیل را دارای زمینه‌های مهم علم و دانش در کشور عنوان کرد و افزود: دانشگاه‌ها و حوزه علمیه این استان با جوانان انقلابی و فرهیخته نوید روزهای بسیار پرشکوهی را برای کشور و این استان دارد و امیدواریم با برنامه ریزی های مناسب زمینه لازم برای توسعه علم در کنار صنعت در این استان فراهم شود.
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری کشور استان اردبیل را یکی از قطب‌های مهم کشاورزی در کشور اعلام کرد و گفت: با تلاش مسئولین و جوانان توانمند این استان، هم اکنون ۴ درصد محصولات کشاورزی از این استان تأمین و به بازار فروش عرضه می‌شود و این در حالی است که خاک حاصل خیز اردبیل توانایی افزایش چند برابری و توسعه کشاورزی در این استان را دارا است.
حق آبه استان و فاضلاب شهری اردبیل در اولویت قرار خواهد گرفت
آیت الله رئیسی از طرح توسعه و اصلاح جاده‌های مواصلاتی در استان اردبیل خبر داد و گفت: طرح چهار بانده کردن جاده‌های این استان به همراه افزایش ایمنی در دستور کار قرار خواهد گرفت.
استان اردبیل به قطب مهم اقتصاد گردشگری کشور تبدیل خواهد شد