خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 25 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

موتور جستجوی خبیر (اولین موتور جستجوی مفهومی دانش‌بنیان ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

تعیین استانداران بومی اولویت دولت اقدام و تحول

مهر | استان‌ها | جمعه، 21 خرداد 1400 - 17:47
رشت- نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه انتخاب استانداران بومی اولویت دولت اقدام و تحول است، گفت، نیازمند تمرکززدایی از پایتخت هستیم.
دولت،رضايي،اقدام،استان،تحول،حمايت،جمهوري،ايران،انتخابات،اقتص ...

خلاصه خبر

نامزد سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری افزود: هنر انقلاب این بود که با کمک عشق به وطن و اسلام انسجام بزرگی ایجاد کرد و ما یکی و واحد شدیم و روی قامت خود ایستادیم.
رضایی با اشاره به اینکه دولت وی دولت قیام فرهنگی، اقتصادی و شکستن محاصره اقتصادی، قیام پیشرفت‌های بزرگ برای زندگی بهتر و تشکیل دولت وحدت ملی است بیان کرد: شهروند درجه ۲ و ۳ در قاموس جمهوری اسلامی وجود ندارد و این طور نیست که انتخابات مهندسی شده باشد بلکه اراده مردم و انتخاب آنها اصل است.
وی با بیان اینکه دولت اقدام و تحول، دولت پایان دادن به وعده‌های بی پشتوانه است خاطرنشان کرد: زمان شعار تمام شده و زمان برنامه است و دولت ما برای هر استانی برنامه‌ای تنظیم کرده و آن را اجرا می‌کند.
حمایت از تولید و اشتغال با حمایت دولت مرکزی در استان‌ها
وی با بیان اینکه در دولت اقدام و تحول استانداران از مردم همان استان انتخاب می‌شوند خاطرنشان کرد: کدام استان است که مردان و زنان بزرگی نداشته باشد؛ سرزمین ایران مردان و زنان بزرگی دارد که مورد غفلت قرار گرفته اما در دولت ما پارتی‌بازی انجام نمی‌شود و این طور نیست که دولت مرکزی رفقای خود را از یک استان به استان دیگر به خاطر منفعت طلبی ببرد و ما به این کار در دولت خود پایان می‌دهیم.
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: حمایت از تولید و اشتغال زایی با حمایت دولت مرکزی در استان‌ها در دستور کار دولت اقدام و تحول است.