خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 25 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

موتور جستجوی خبیر (اولین موتور جستجوی مفهومی دانش‌بنیان ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

همتی:اقتصادحاکم بر سیاست شود/مهرعلیزاده:دولت«زندگی»دنبال نشاط ملت

مهر | استان‌ها | جمعه، 21 خرداد 1400 - 17:47
پخش برنامه‌های انتخاباتی هفت نامزد ریاست جمهوری در شبکه‌های استانی امروز دنبال شد؛ رئیسی بر لزوم توسعه شبکه ریلی در استان فارس تأکید و قاضی‌زاده هاشمی به مشکل ویلاسازی در مازندران اشاره کرد.
كشور،استان،فارس،انتخابات،استاني،رياست،جمهوري،گلستان،نامزد،مش ...

خلاصه خبر

تبلیغات نامزدهای ریاست جمهوری در شبکه‌های استانی جمعه ۲۱ خرداد علیرضا زاکانی استان‌های البرز، خلیج فارس، قم، لرستان محسن مهرعلیزاده استان‌های بوشهر، زنجان، کرمان، مرکزی سید ابراهیم رئیسی استان‌های اردبیل، خراسان رضوی، فارس، گلستان عبدالناصر همتی استان‌های آذربایجان شرقی، چهارمحال و بختیاری، سمنان، کرمانشاه، همدان سعید جلیلی استان‌های آذربایجان غربی، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، کهگیلویه و بویراحمد، یزد سید امیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی استان‌های ایلام، خوزستان، کردستان، مازندران محسن رضایی استان‌های اصفهان، خراسان شمالی، قزوین، گیلان
این نامزد انتخابات گفت: در طراحی دولت ما تمامی شهرستان‌ها به پایتخت تبدیل خواهند شد و دولت اختیارات اجرایی را به فرمانداران شهرستان‌ها تفویض می‌کند و همه اختیارات هیئت وزیران را به فرمانداران و آنها را پاسخگو می‌کنیم.
قاضی زاده هاشمی با اشاره به معضل تغییر کاربری و ویلاسازی در استان مازندران، اظهار داشت: مردم از قیمت گذاری نامطلوب محصولات کشاورزی از جمله گندم و برنج گلایه مند هستند و واردات برنج خارجی نیز مشکلاتی ایجاد کرده است.
همتی در شبکه استانی سمنان: اقتصاد حاکم بر سیاست شود / تعامل از خانه مردم تا دنیا
عبدالناصر همتی بعد از ظهر آدینه در ویژه برنامه انتخاباتی رسانه‌ای استان سمنان با اشاره به اینکه اقدام جدی برای اقتصاد کشور نیاز است، بیان کرد: ۶۰ الی ۷۰ درصد از مطالبات مردمی حول دغدغه معیشت است بنابراین دولت بعد نمی‌تواند غیر اقتصادی باشد.
رئیسی در شبکه استانی گلستان: لزوم توجه به توسعه صادرات گلستان / جلوی تخلفات را می‌گیریم
آیت الله سید ابراهیم رئیسی در برنامه تبلیغاتی خود در سیمای مرکز گلستان، اظهار کرد: ما در مورد استان گلستان به عنوان استانی که هم جنگل و ساحل دارد و اقتصاد وابسته به جنگل و دریا هم برای آن مطرح است برنامه ریزی کرده‌ایم.
مهرعلیزاده در شبکه استانی بوشهر: دولت «زندگی» دنبال عزت و نشاط مردم است / راه حل مشکلات را می دانم
وی اضافه کرد: شرایط کرونا باعث شد امکان سفر به استان فارس فراهم نباشد این در حالی است که فارس جلوه گاه تمدن در ایران اسلامی است و استان فارس دریچه فرهنگ و تمدن ایران اسلامی برای معرفی این فرهنگ غنی به مردم جهان است.
این کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: استان فارس در تمامی بخش‌های کشاورزی، خدمات و صنعت در کشور قطب بوده و فارس در حوزه گردشگری سلامت در جهان شگفتی آفریده است.
آیت الله رئیسی ادامه داد: یکی از مهم‌ترین فعالیت‌هایی که باید در استان فارس در راستای توسعه هرچه بیشتر استان صورت بگیرد توجه به توسعه در این استان است.
او افزود: فارس می‌تواند به عنوان قطب فرودگاهی و چهارراه ریلی در کشور فعالیت کند لذا زیرساخت‌های لازم باید در استان فارس بیش از هر زمان دیگری تقویت شود تا این مهم محقق گردد البته در این میان نباید حمایت از واحدهای کوچک و متوسط فراموش شود زیرا این بخش‌ها مولدان چرخه صنعت در استان هستند.
وی در خصوص اهمیت روستاها نیز عنوان کرد: با توجه به ویژگی‌هایی که در روستاهای استان فارس وجود دارد و پتانسیل‌های ٣۶ شهرستان استان، باید شرایط روستاها به گونه‌ای باشد که شاهد مهاجرت معکوس باشیم این در حالی است که با قطع دست دلالان بخش کشاورزی می‌توان زمینه تقویت زنجیره تولید در استان را نیز فراهم کرد.