خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 25 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

موتور جستجوی خبیر (اولین موتور جستجوی مفهومی دانش‌بنیان ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

استانداران را با رأی و پیشنهاد نخبگان همان استان تعیین می‌کنیم

مهر | استان‌ها | جمعه، 21 خرداد 1400 - 17:46
قزوین - نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: استانداران هر استان با رأی مجمعی از نخبگان همان استان به دولت پیشنهاد و در نهایت توسط دولت انتخاب خواهند شد.
دولت،استان،ايران،قيام،رضايي،نامزد،رياست،انتخابات،ايجاد،جمهور ...

خلاصه خبر

وی با اشاره به اینکه ایران سرزمین اقوام و قبیله‌های سرشار از غرور و مردمی پاک نهاد به زلالی چشمه‌های عالم است، افزود: هنر امام انقلاب اسلامی این بود که با کمک عشق به وطن و اسلام، همه ایرانی‌ها را دور هم جمع کرده، انسجام بزرگی به وجود آورد و ما واحد شده و بلند شدیم و بر روی قامت خود ایستادیم.
این نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه اراده اصلی برای تغییر سرنوشت در دستان مردم است گفت: قیام سوم، قیام زندگی بهتر برای بهزیستی، برای سربلندی کشاورزان، کارگران، معلمان و زدودن غم و غصه از چهره بهترین مردمان جهان یعنی ملت ایران است.
رضایی اضافه کرد: نسخه واحد نوشتن در تهران برای همه استان‌ها به معنای نادیده گرفتن قابلیت‌ها و ظرفیت و مردمان استان‌ها است و دولت ما متناسب با ظرفیت‌ها و قابلیت‌های هر استان نسخه پیشرفت و بهبود زندگی را در آن استان اجرا خواهد کرد.
این نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: ما اختیارات تصمیم سازی و تصمیم‌گیری در حوزه اقتصاد را به استان‌ها می‌دهیم تا مناطق و قطب‌های اقتصادی ایجاد شود.
این نامزد انتخابات ریاست جمهوری اضافه کرد: دولت اقدام و تحول با کمک مردم و حمایت بیکران حضرت ولی‌عصر (عج) و سیاست‌های داعیانه رهبر انقلاب این کار را خواهد کرد.
این نامزد انتخابات ریاست جمهوری تأکید کرد: استانداران هر استان با رأی مجمعی از نخبگان همان استان به دولت پیشنهاد و در نهایت توسط دولت انتخاب خواهند شد.
وی اظهار کرد: من و دوستانم مثل دوران جنگ خود را سپر ملت ایران کرده و مشکلات را حل می‌کنیم و اجازه نمی‌دهیم چهره غم و غصه‌ای که بر ملت ایران نشسته ادامه پیدا کند.