خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 26 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

موتور جستجوی خبیر (اولین موتور جستجوی مفهومی دانش‌بنیان ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

به دنبال افزایش جمعیت کشور هستم

ایسنا | سیاسی، استان‌ها | جمعه، 21 خرداد 1400 - 17:40
نامزد انتخابات ریاست جموری با بیان اینکه امروز در کشور فقر، فساد، تبعیض و مشکلات متعددی وجود دارد، گفت: سال اول دولت من تغییر ملموسی را در کشور احساس خواهید کرد و چهار سال بعد صورت جدیدی را از کشور شاهد خواهید بود.
كشور،زاكاني،دولت،اعتبارات،ادامه،قرار،ايران،اصلاح،دنبال،مشكلا ...

خلاصه خبر

ایسنا/البرز نامزد انتخابات ریاست جموری با بیان اینکه امروز در کشور فقر، فساد، تبعیض و مشکلات متعددی وجود دارد، گفت: سال اول دولت من تغییر ملموسی را در کشور احساس خواهید کرد و چهار سال بعد صورت جدیدی را از کشور شاهد خواهید بود.
علیرضا زاکانی روز جمعه ۲۱ خرداد در شبکه البرز با بیان اینکه انتخابات ریاست جمهوری به عنوان مهمترین انتخابات نقش سرنوشت‌سازی در آینده ما دارد، گفت: این اهمیت از آن جهت است که بالغ بر ۸۵ درصد منابع کشور در اختیار رئیس جمهور قرار دارد.
زاکانی خاطرنشان کرد: دولت ما به اشتباه راهی را طی کرد و تصورش بر این بود که از طریق خارج می‌تواند مشکلات را حل کند در صورتی که تحریم یک استراتژی دقیق برای برخورد با ملت ایران بود و نباید از دشمن انتظار خوبی داشت.
وی ادامه داد: دولت من دولت اصلاح و اقدام است نه حرف و شعار.
توجه به حکمرانی فضای مجازی و دولت الکترونیک و در کنار آن تمرکزدایی از پایتخت هم در دستور کار قرار دارد.
وی در ادامه با تأکید بر مبارزه قاطعانه با فساد در کشور هم گفت: بنده در این زمینه دو دهه تجربه دارم و در این راستا با دادستان تهران، معاون رئیس جمهور، وزیر اطلاعات، برادر رئیس جمهور و...
زاکانی با بیان اینکه الان موضوع مبارزه با مفاسد اقتصادی جدی است، افزود: مبارزه با سستی‌ها در بدنه اجرایی دولت هم از مسائل اساسی است.
بنده اولین اقدامم اصلاح خود دولت است که چالاک، سبک و پاسخگو شود.
وی خاطرنشان کرد: سال اول دولت من تغییر ملموسی را در کشور احساس خواهید کرد و چهار سال بعد صورت جدیدی را از کشور شاهد خواهید بود.
وی ادامه داد: ما مفتخر هستیم که در دولت اقدام و اصلاح توجه خودمان را معطوف به جهش تولید کنیم که بیکاری در کشور ریشه کن شود.
وی با بیان اینکه امروز صاحب مسکن شدن یا یک رویاست گفت: اما در دولت اقدام و اصلاح خود را به مصوبه مجلس برای تولید چهار میلیون مسکن در چهار سال متعهد می‌دانیم.