خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 30 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

دولت «زندگی» دنبال عزت و نشاط مردم است/ راه حل مشکلات را می دانم

مهر | استان‌ها | جمعه، 21 خرداد 1400 - 17:24
بوشهر - نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه راه حل مشکلات را می دانم، گفت: دولت من دولت زندگی است و دنبال ایجاد عزت، اعتماد، شادابی و نشاط برای مردم است.
كشور،مشكلات،مسائل،زندگي،مهرعليزاده،سيزدهمين،نامزد،اعتماد،بحر ...

خلاصه خبر

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: مسائل معیشتی، فقر، تنگدستی و بیماری فاصله بسیار زیاد اجتماعی بین مردم را ایجاد کرده است.
افزایش سطح فقر و رسیدن خط فقر به ۷۰ درصد جامعه از مسائل اساسی کشور است.
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: این مسائل سبب می‌شود تا اگر مسئولان بخواهند کاری برای اعتماد عمومی انجام دهند هم مورد اعتماد مردم قرار نگیرد.
بحران آب باید حل شود
در دوران اصلاحات تورم کاهش یافت و نرخ ارز سال‌ها در کشور ثابت ماند و گفتمان گفتگوی تمدن‌ها در جهان شناخته شد و ارتباط مردم و دولت تقویت شد و شاخص‌های مختلف ارتقا یافت.
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: بحران آب بحران بزرگی در کشور است ولی به آن توجه نمی‌شود و به جای این بحران به موضوع دوچرخه سواری و یک سبک موسیقی و… واکنش نشان می‌دهند درد بزرگی است.
مشکل ما در تولید است و رانت از مسائل اصلی کشور است.
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: دولت من دولت زندگی است و دنبال ایجاد عزت، اعتماد، شادابی، نشاط برای مردم است و دنبال تحکم و زور نیستیم.