خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 31 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

فارس باید چهار راه ریلی باشد/ اجرای سند تحول کشور

مهر | استان‌ها | جمعه، 21 خرداد 1400 - 17:18
شیراز- کاندیدای سیزدهمین دوره ریاست جمهوری گفت: فارس می‌تواند به عنوان قطب فرودگاهی و چهارراه ریلی در کشور فعالیت کندازاین رو زیرساخت‌های لازم باید در استان بیش از هر زمان دیگری تقویت شود.
فارس،استان،بازار،انتخابات،كشور،رئيسي،تسهيلات،صادرات،رياست،در ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، سید ابراهیم رئیسی بعد از ظهر جمعه در گفتگوی تلویزیونی با مردم فارس گفت: حضور در انتخابات نه تنها در سیاست گذاری داخلی از اهمیت ویژه ای برخوردار است بلکه در جهان نیز حضور مردم در انتخابات می‌تواند اثرگذار باشد.
این کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: استان فارس در تمامی بخش‌های کشاورزی، خدمات و صنعت در کشور قطب بوده و فارس در حوزه گردشگری سلامت در جهان شگفتی آفریده است.
آیت الله رئیسی ادامه داد: یکی از مهم‌ترین فعالیت‌هایی که باید در استان فارس در راستای توسعه هرچه بیشتر استان صورت بگیرد توجه به توسعه در این استان است.
او با اشاره به صادرات یادآور شد: فارس نقشی در صادرات منطقه‌ای ندارد این در حالی است که ظرفیت‌های موجود در استان فارس برای اینکه نقش پر رنگی در حوزه صادرات داشته باشد قابل توجه بوده و می‌تواند زمینه ساز شکوفایی اقتصاد کشور باشد.