خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 30 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

امام‌جمعه موقت قزوین:‌ دشمن با تفرقه‌‌اندازی و هراس‌افکنی به دنبال مشارکت حداقلی در انتخابات است

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 21 خرداد 1400 - 17:17
گروه استان‌ها- امام جمعه موقت قزوین گفت: دشمنان صهیونیست و مستکبر ایران اسلامی تلاش می‌کنند با 3 راهبرد ایجاد تفرقه‌، تخریب چهرهای انقلاب و هراس‌افکنی مشارکت مردم در انتخابات ریاست‌ جمهوری را کاهش دهند.
قزوين،ازدواج،اصلح،خضري،دشمنان،نامزد،دختران،ادامه،اسلامي،شعار ...

خلاصه خبر

ویژگی‌های نامزد اصلح ریاست‌جمهوری
امام جمعه موقت قزوین همچنین در ادامه سخنان خود به ضرورت انتخاب نامزد و کاندیدای اصلح اشاره کرد و گفت: همان‌گونه که مقام معظم رهبری فرمودند نامزد اصلح رجل سیاسی و مذهبی است که بتواند ضمن ملاحظه مصلحت، شرایط و اولویت‌های کشور در سخت‌ترین لحظات و تندترین پیچ‌های روزگار مردم و اعتقادات آنها را درست هدایت کند و با شناخت نیازهای زمان خود اسیر زور و تزویر دشمنان نشود.
معضل اصلی دختران امروز دوری از ازدواج است
وی سخت‌گیری بیجای والدین برای انتخاب همسر را یکی از دلایل افزایش سن ازدواج پسران و دختران دانست و تصریح کرد: متاسفانه دخترانی هم هستند که برای ازدواج مورد حمایت اعضای خانواده خود مانند پدر و برادر نیستند و استمرار این روند می‌تواند منجر به افزایش آسیب‌های اجتماعی در جامعه شده و از نظر جوان‌سازی جمعیت هم مشکلات عدیده‌ای برای کشور و استان قزوین ایجاد کند.