خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 27 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

با تلاش مردم، انتخابات باعث سرشکستگی استکبار خواهد شد

ایسنا | استان‌ها | جمعه، 21 خرداد 1400 - 16:58
امام جمعه موقت قزوین گفت: این هفته، هفته ویژه‌ای است؛ در این هفته باید برای مشارکت حداکثری با مردم سخن بگوییم. سازمان مجاهدین اعلام کرده است برنامه اول ما تلاش برای مشارکت حداقلی است و مرحله دوم ایجاد جنگ داخلی در ایران است اما ان‌شاءالله با تلاش شبانه‌روزیِ عموم مردم و جبهه انقلاب، انتخابات باعث سرشکستگی استکبار خواهد شد.
حضرت،معصومه،دختران،جبهه،حرم،هفته،انقلاب،قزوين،جمعه،امام،خضري ...

خلاصه خبر

این مسئول اظهار کرد: امروز در آستانه میلاد کریمه اهل بیت (ع) قرار داریم؛ امام صادق (ع) فرموده حرم خدا کعبه است، حرم رسول خدا (ص) مدینه است، حریم امیرالمؤمنین (ع) نجف است و همه ما اهل بیت (ع) یک حرمی داریم که در قم قرار دارد این در حالی است که حضرت معصومه (س) هنوز متولد نشده بودند و حضرت می‌گوید در قم دختری از دختران من دفن می‌شود که نام او فاطمه است، هر کس این دختر را زیارت کند، بهشت بر او واجب خواهد شد.
وی گفت: حرمتی که امروز حضرت معصومه (س) در بین مسلمانان دارد نشان دهنده اهمیت اسلام به جایگاه زن است، حضرت معصومه (س) یک دختر است و این همه علما در حرم حضرت دفن شده‌اند و ساعت‌ها علمای بزرگ ما از حضرت گدایی می‌کردند و این مهم نشان دهنده مقام والای حضرت معصومه (س) به عنوان یک دختر در اسلام است.
حجت‌الاسلام خضری بیان کرد: علامه طباطبایی رحمت الله علیه در سن بالا اصرار داشتند پیش از افطار وارد حرم حضرت معصومه (س) شوند و بوسه بر ضریح بزنند.
آیت‌الله جوادی آملی فرمودند کتاب را اگر در حرم حضرت معصومه (س) مطالعه کنید، مطالب جدیدی می‌آموزید و به همین خاطر است که علما درس خارج را در حرم حضرت برگزار می‌کنند.