خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 30 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

مشارکت حداکثری در انتخابات راهکار حل مشکلات کشور

مهر | استان‌ها | جمعه، 21 خرداد 1400 - 16:47
همدان_امام جمعه همدان گفت: برخی مشکلات اساسی مانند معیشت و اقتصاد نیاز به همراهی و حضور مردم دارد و درمان دردهای اجتماعی حضور مردم است.
حضور،فرهنگي،رأي،مسائل،اقتصادي،همدان،سلامت،امام،تاكيد،مشكلات، ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله حبیب الله شبانی موثق در خطبه‌های امروز نماز جمعه همدان ضمن دعوت کاندیداها و طرفدارانشان به تقوای سیاسی، گفت: رعایت اخلاق سیاسی برای کسی که می‌خواهد در انتخابات شرکت کند ضروری است و کسی که این اخلاق را رعایت نکند صلاحیت شرعی هم برای مسئولیت پذیری نخواهد داشت.
امام جمعه همدان افزود: امام علی علیه السلام می‌فرمایند بعضی‌ها و عده‌ای که می‌دهند حرف‌هایشان درمان است و عملشان درد، برخی افراد نیز چنان وعده می‌دهند که گویی اگر مسئولیت بگیرند تمام مشکلات را حل می‌کنند اما زمانی که وارد عرصه می‌شوند تبدیل به یک درد اجتماعی می‌شوند.
وی تاکید کرد امروز جامعه ما در عرصه ریاست جمهوری و شوراها به کسانی نیاز دارد که عملشان درمان شرایط شود نه اینکه فقط وعده بدهند.
امام جمعه همدان ضمن گلایه از برخی کاندیداها اظهار داشت: کاندیداها در اظهارنظرهای خودشان نسبت به مسائل اسلامی احتیاط بکنند و زیر سوال بردن برخی مسائل اسلامی برای به دست آوردن برخی رای‌های حداقلی شایسته نیست.