خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 27 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

نجات ۱۰ نفر از آتش سوزی یک آپارتمان در مشهد

ایسنا | استان‌ها | جمعه، 21 خرداد 1400 - 16:35
معاون عملیات آتش‌نشانی شهر مشهد گفت: با تلاش موفقیت‌آمیز آتش‌نشانان ۴ ایستگاه توانستیم آتش‌سوزی طبقه چهارم یک آپارتمان مسکونی پنج طبقه در بولوار اقدسیه را مهار و ده نفر از ساکنان این آپارتمان را نجات دهیم.
ساكنان،مسكوني،آتش،آپارتمان،طبقه،محل،گروه،نجات،مشهد

خلاصه خبر

آتشپاد دوم مهدی رضایی در این خصوص اظهار کرد: ظهر امروز ۲۱ خردادماه، در پی تماس تلفنی با سامانه ۱۲۵ مبنی بر مشاهده دود و آتش از داخل منزلی در یک مجتمع مسکونی پنج طبقه در مشهد و گرفتار شدن ساکنان، ستاد فرماندهی بلافاصله گروه اطفا، حریق، امداد و نجات ایستگاه‌ ۳۰،۱۷،۷،۳۵ و نردبان پلتفرم آتش‌نشانی را به محل حادثه در بولوار اقدسیه در منطقه الهیه اعزام کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد، رضایی خاطرنشان کرد: خوشبختانه در این آتش سوزی به ساکنان آسیبی وارد نشد و آتش نشانان اعزامی پس از اتمام عملیات ضمن ایمن سازی محل حادثه و انجام عملیات تهویه و رفع دودگرفتگی طبقات این آپارتمان به ماموریت خود پایان داده و به ایستگاه‌های خویش مراجعت کردند.
شایان ذکر است،علت حادثه در دست بررسی است.