خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 30 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

نامزدها بدون تخریب وحاشیه‌سازی به تشریح برنامه‌های خود بپردازند

مهر | سیاسی، استان‌ها | جمعه، 21 خرداد 1400 - 16:06
نیر - امام جمعه شهرستان نیر گفت: فضای تبلیغات انتخاباتی باید سالم باشد تا نامزدها بدون تخریب، توهین و حاشیه‌سازی به تشریح برنامه‌های خود بپردازند.
انتخابات،اسلامي،جمعه،نير،كرامت،دشمنان،شهرستان،امام،اشاره،كشو ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام آیت نعمتی امام جمعه شهرستان نیر در خطبه‌های نماز جمعه با بیان اینکه انتخابات یکی از اصلی ترین عرصه‌های ابراز بلند همتی ملت ایران اسلامی است اظهار کرد: نخبگان جامعه باید تا آخرین لحظه و حتی روز انتخابات مواظب بازی‌های شیطان و استکبار جهانی باشند تا مردم دوباره گرفتار توطئه‌های دشمنان و اسیر احساسات خود نشوند.
امام جمعه شهرستان نیر در بخش دیگری از سخنان خود به برهه انتخابات نیز اشاره کرد و گفت: انتخابات یکی از اصلی ترین عرصه‌های ابراز بلند همتی ملت ایران اسلامی است.
امام جمعه شهرستان نیر به راهبردهای دشمنان انقلاب اسلامی در انتخابات پیش رو اشاره کرد و گفت: دشمنان انقلاب اسلامی با تبلیغات سو، ایجاد یاس و نا امیدی و تحریم‌های سخت و هراس افکنی در صدد هستند با به چالش کشیدن انتخابات، هجمه به شورای نگهبان و فشار حداکثری، مشارکت حداقلی در انتخابات را رقم بزنند تا به اهداف خود برسند.
حجت الاسلام نعمتی نسبت به حیله‌های دشمنان در روزهای آخر هشدار داد و گفت: ممکن است شب انتخابات، بایدن و غرب با اجرای یک سناریو دوباره مردم را اسیر حواشی کنند بنابراین لازم است نخبگان تا پایان انتخابات هوشیاری خود را حفظ کرده تا در صورت احصای مکر و حیله دشمنان به روشنگری و شفاف سازی موارد در جامعه پرداخته و هرگونه توطئه را خنثی کنند.