خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 27 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

دشمنان به دنبال القای دروغین مهندسی انتخابات هستند

مهر | استان‌ها | جمعه، 21 خرداد 1400 - 16:01
مهدی‌شهر- امام جمعه مهدی‌شهر با بیان اینکه دشمنان علیه مشارکت مردم در انتخابات توطئه‌های گوناگونی کرده‌اند، گفت: یکی از این توطئه‌ها القای دروغین مهندسی انتخابات برای ناامیدی مردم است.
نظام،رأي،شهر،دشمنان،شوراي،انتخابات،حضور،جمعه،امام،باراني،توط ...

خلاصه خبر

بارانی درباره ریاست جمهوری نیز، گفت: حضور تکلیف است زیرا اگر از عدم شرکت ما در انتخابات، آرا انتخاباتی به نصاب خوبی قرار نگیرد و دشمنان جرأت پیدا کنند علیه کشور توطئه کنند، قهراً در گناه و توطئه دشمنان دخیل هستیم.
وی با بیان اینکه مشارکت مردم سرمایه اجتماعی نظام است و هرچقدر که مردم بیشتر در انتخابات حضور یابند، سرمایه اجتماعی نظام افزون می‌شود، بیان داشت: هر میزان سرمایه اجتماعی کشور بیشتر شود، امنیت و اقتدار ما در زمینه جهانی افزایش خواهد یافت و لذا دشمنان نمی‌توانند توطئه کنند.
حضور مردم توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کند.
در هفته پیش رو دشمنان ما از فضای ماهواره، مجازی و..
بارانی با بیان اینکه دیگر القای دشمنان تسری مشکلات و ناکارآمدی برخی مسئولان به کل نظام و انقلاب است، گفت: بخشی از گرانی‌ها و معیشت‌ها ضعف مسئولان نظام است و در این امر شکی نیست اما این ضعف مسئولان دلیل نمی‌شود که کل نظام دچار مشکل باشد.