خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 26 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

موتور جستجوی خبیر (اولین موتور جستجوی مفهومی دانش‌بنیان ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

روی کار آمدن رئیس‌جمهور کارآمد، قاطع و انقلابی نیازمند مشارکت حداکثری مردم است

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 21 خرداد 1400 - 15:53
گروه استان‌ها - ائمه جمعه شهرستان‌های استان تهران با اشاره به عدم اعتماد مردم به نامزدهایی که در مناظرات دروغ می‌گویند و تهمت می‌زنند، بر لزوم شرکت در انتخابات برای روی کار آمدن رئیس‌جمهور کارآمد، قاطع و انقلابی تأکید کردند.
جمعه،اسلامي،انتخابات،نظام،اشاره،امام،انقلاب،رأي،جمهوري،سياسي ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرستان‌های استان تهران، حجت‌الاسلام عباس مرادی، خطیب موقت نماز جمعه پاکدشت در خطبه‌های عبادی سیاسی و دشمن شکن این هفته با اشاره به مشکلات کشور، راه حل آن را در انتخاب اصلح دانست و اظهار داشت: مسئله انتخابات یکی از مسائل مهم در نظام جمهوری اسلامی و از افتخارات انقلاب اسلامی است.
وی افزود: وقتی کسی ما را منع از انتخاب می‌کند، این شخص دوست نیست بلکه کسی است که به کمک دشمنان آمده و در مسیر تحقق خواب‌های مکر و حیله دشمنان اسلام و انقلاب حرکت می‌کند.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین اسماعیلی خطیب نماز جمعه شهرستان در خطبه‌های عبادی سیاسی و دشمن شکن این هفته قرچک اظهار داشت: در مناظره‌ها سؤالاتی مطرح شد که مشکلات اصلی کشور و مردم است، شما باید برنامه‌های خود را طبق نیازها مطرح کنید و جواب دهید.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین اسماعیلی در ادامه گفت: انکار علم الهی یعنی انکار خود و عالی‌ترین، عقلانی‌ترین، علمی‌ترین، فطری‌ترین، مدرن‌ترین دانش، دانش قرآن است که مرکزش حوزه علمیه است.
بوعلی سیناهای عالم اسلام همه و همه گفتند که ما بدون نور قرآن و نبی اکرم (ص) به شناخت حقیقت‌ها نمی‌رسیم اما سوادی که شما به دنبال آن هستید نتیجه‌اش به خاک و خون کشیدن کودکان بی‌دفاع و مظلوم است.
حجت‌الاسلام محمود نورپور امام جمعه گلستان در خطبه‌های نماز جمعه عبادی و سیاسی این هفته با استناد به بیانات نورانی حضرت علی (ع) در مورد اوصاف دنیا گفت: حضرت امیر (ع) چشم انداز دنیا را فریبنده و باطن آن هلاک کننده و سایه‌ای است زوال پذیر و تکیه گاهی است کج و غیر قابل اعتماد، اول زندگی دنیا رنج و مشقت و زحمت و آخر آن فنا و زوال است در حلالش محاسبه و در حرامش عقاب و عذاب است.
حجت الاسلام و المسلمین قاسم خداپرست، امام جمعه شریف آباد در خطبه‌های سیاسی این هفته نماز جمعه با اشاره به رخداد جمعه آینده و برگزاری رأی گیری اظهارداشت: یکی از تدبیرهای دشمنان که امید بسیاری به عملکرد مخالفان و جریان‌های فتنه و منحرفان نظام، دلبسته، کمرنگ نشان دادن حضور مردم در 28 خرداد امسال است.
همچنین به نقل از دفتر امام جمعه شهرستان دماوند؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین کاظم فتاح دماوندی، امام جمعه شهرستان دماوند در خطبه‌های سیاسی عبادی نماز جمعه با اشاره به آغاز دهه کرامت اظهار داشت: کرامت جنبه اجتماعی ملی هم دارد و امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) الگوی رفتار کریمانه و بزرگوارانه در مکتب اسلام هستند.