خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 27 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

امروز جامعه به افرادی نیاز دارد که عملشان درمان باشد نه وعده‌هایشان!

ایسنا | استان‌ها | جمعه، 21 خرداد 1400 - 15:53
امام ‌جمعه همدان گفت: امروز جامعه ما در عرصه انتخابات به افرادی نیاز دارد که عملشان درمان باشد نه وعده‌هایشان.
مشكلات،جامعه،رأي،همدان،اسلامي،مسئوليت،مسائل،امام،انتخابات،حض ...

خلاصه خبر

ایسنا/همدان امام ‌جمعه همدان گفت: امروز جامعه ما در عرصه انتخابات به افرادی نیاز دارد که عملشان درمان باشد نه وعده‌هایشان.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین حبیب‌الله شعبانی‌موثقی در خطبه‌های نمازجمعه امروز شهر همدان، با بیان اینکه کاندیداها، اعضای ستاد و طرفداران آنها را به تقوای سیاسی دعوت می‌کنم، افزود: رعایت اخلاق سیاسی جزء مسائل ضروری برای کسانی است که می‌خواهند در عرصه انتخابات ورود پیدا کنند.
امروز جامعه ما در عرصه انتخابات به کسی نیاز به افرادی دارد که عملشان درمان باشد نه وعده‌هایشان.
شعبانی‌موثقی با بیان اینکه مردم به خاطر تمایلات شخصی رأی ندهد، خاطرنشان کرد: امانت را باید به اهلش سپرد و مراد از امانت مسئولیت است و مسئولیت امانت الهی است بنابراین نمی‌شود مسئولیت را به هر کسی داد.
امام جمعه همدان با بیان اینکه مردم کسانی را انتخاب کنند که اهل تجربه باشند، گفت: در انتخابات شورای شهر مردم به کسانی رأی دهند که سلامت اقتصادی بالایی داشنه باشند چراکه شورای شهر ارتباط مستقیمی با مدیریت شهری دارد.
شعبانی‌موثقی در پایان یادآور شد: امروز دشمن به مردم می‌گوید در انتخابات شرکت نکنند اما ملت ایران ملت مستقلی است و در مقابل دشمن منفعل عمل نخواهد کرد و تابع رسانه‌های دشمن نیست.