خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 30 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

جنگ قدرت در بنرهای انتخاباتی شورای شهر اصفهان

مهر | استان‌ها | جمعه، 21 خرداد 1400 - 15:48
اصفهان- تبلیغات انتخاباتی با آغاز کار داوطلبان شورای شهر به میزانی افزایش پیدا کرده که دلزدگی شهروندان را به همراه داشته و شعارها و لیست‌های انتخاباتی نیز مورد انتقاد قرار گرفته است.
اصفهان،شهر،انتخابات،شوراي،انتخاباتي،انقلاب،داوطلبان،رأي،ليست ...

خلاصه خبر

لیستی از داوطلبان با سابقه و البته بی رزومه
لیستی رأی دادن و یا ندادن نیز مسئله امروز جوانان شهر اصفهان شده که به برخی از افراد لیست در خصوص نداشتن رزومه قابل ارائه و درخشان خرده گرفته‌اند.
اما در مقابل به معرفی و تبلیغ داوطلبانی که از آنها کارنامه مقبولی مشاهده کرده‌اند در صفحات مجازی خود می‌پردازند و مردم را با سابقه آنها آشنا می‌کنند.
همه افراد حاضر در لیست‌های مجمع نیروهای انقلاب، قرارگاه انتخاباتی سلام و گام دوم، حزب موتلفه و شورای هماهنگی اصلاحات اصفهان در اتاق‌های کلاب هوس اصفهان دعوت به مناظره شده‌اند.
براساس لیست منتشر شده توسط فرمانداری اصفهان ۴۵۰ نفر داوطلب شورای شهر جهت ورود به ششمین دوره شورای اسلامی شهر اصفهان در روز ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۰ رقابت خواهند کرد.
حاج حسین یکتا یکی از راویان دفاع مقدس است که روز گذشته در جمع جوانان انقلابی اصفهان در گذر چهارباغ با بیان اینکه انتخابات ۲۸ خرداد امتحانی پیش روی ملت ماست، اظهار داشت: شب انتخابات مانند شب قدر است که باید بیدار بود، زیرا اگر بخوابیم، دشمن بیدار می‌شود.
شب انتخابات شب قدر است
توجه به آزادی و زنان در زمان انتخابات
امیرحسین بانکی پور، نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی وعده‌های کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفته است که متأسفانه در زمان انتخابات، صحبت و توجه زیادی به آزادی، زنان و جوانان صورت می‌گیرد که بیشتر نگاه رأی آوری دارد، اما باید دید این افراد چه اقداماتی این چند ساله انجام داده‌اند؟
در فاصله کمتر از ۹ روز به انتخابات ریاست جمهوری، برخی از نامزدها سفرهای استانی خود را آغاز کردند و بر اساس اعلام ستاد انتخاباتی سید ابراهیم رئیسی، این نامزد نیز دوشنبه هفته آینده به اصفهان سفر می‌کند.