خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 27 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

پرهیز از شعارهای پوچ در تبلیغات انتخاباتی

مهر | استان‌ها | جمعه، 21 خرداد 1400 - 15:47
یزدـ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: نامزدهای انتخاباتی از شعارهای پوچ برای گرفتن رای مردم خودداری کنند و با مطالعه اقدام به ارائه برنامه‌های خود کنند.
خدا،انتخابات،فقيه،جامعه،ناصري،شهدا،امام،تاكيد،الامر،اولي،يزد ...

خلاصه خبر

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به آیه ولایت، یا أَیهَا الَّذِینَ آمَنُوا أَطِیعُوا اللهَ وَأَطِیعُوا الرَّسُولَ وَ أُولِی الأَمْرِ مِنْکمْ افزود: پیامبر مدیر و ولی جامعه است و جامعه اسلامی ما بر اساس ضابطه حکومت اسلامی و دستورات الهی اداره می‌شود، گردش و حکومت جامعه دست خداست و پیامبر نیز جانشین خداست.
ناصری با اشاره به اینکه در این آیه، کلمه «أَطِیعُوا» قبل از خدا و رسول مورد تاکید قرار گرفته اما قبل از اولی الامر، نیامده است، عنوان کرد: این بدان معناست که اطاعت از اولی الامر، متصل به اطاعت از خدا و رسول خداست و اولی الامر، زمامداران امور بعد از پیامبر اکرم (ص) هستند.
وی یادآور شد: همان منافقانی که زمانی با دلایل پوچ و بی اساس، دست به ترور اقشار مختلف جامعه کرده اند، امروز هم برای انتخابات ما نقشه می‌کشند و باید مراقب باشیم و فریب دشمنان و تبلیغات سوء آنها را نخوریم و گوش به فرمان خدا و پیامبر خدا و ولی فقیه زمان باشیم.
ملت فریب وسوسه های دشمنان را نخورند
وی تاکید کرد: ملت ما باید آگاه باشد و به وسوسه های دشمن گوش نکند و برای رضای خدا رای دهد و خدا نیز انشالله کمک می کند و مشکلات کشور حل می‌شود ضمن اینکه کسانی که می‌خواهند در نظام جمهوری اسلامی مسئولیت بگیرند، باید درک کنند که در نظامی باید به دنبال پیاده کردن احکام اسلام باشند و تنها باید وامدار اسلام و خون شهدا باشند.
چاره رفع مشکلات کشور شرکت در انتخابات و انتخاب اصلح است