خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 31 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

امام جمعه ایلام: "انتخابات" لیله القدری در سرنوشت جمهوری اسلامی است

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 21 خرداد 1400 - 15:31
گروه استان‌ها - امام جمعه ایلام با اشاره به اهمیت انتخابات در جمهوری اسلامی ایران و نقش آن در سروشت کشور گفت: "انتخابات" لیله القدری در سرنوشت جمهوری اسلامی است.
ايلام،جمعه،انتخاب،انتخابات،امام،جمهوري،كشور،هفته،اصلح،جهادي، ...

خلاصه خبر

کریمی‌تبار خاطرنشان کرد؛ برای آن که انتخاب آحاد ملت شریف ایران انتخابی عقلانی، مؤثر و دارای روحیه انقلابی و تفکر جهادی باشد نیازمند انتخاب اصلح بر اساس معیارهای مدیریتی کارآمد و توانا با لحاظ کردن شاخص‌های تعیین شده از سوی مقام معظم رهبری هستیم .
وی در ادامه مشارکت حداکثری در انتخابات و انتخاب افراد اصلح لبیک به فرمان رهبری، تجدید عهد با شهدا و موجب اقتدار نظام دانست و تصریح کرد: حضور ما در انتخابات 28 خرداد1400 صف‌آرایی‌های دشمنان را به هم خواهد ریخت و آنان را رسوا خواهد کرد.
خطیب جمعه ایلام، کارآمدی و داشتن گفتمان انقلابی و جهادی، داشتن برنامه و اقدام و عمل در اجرای برنامه‌ها را توسط نامزدهای انتخاباتی را شرط رجوع و انتخاب مردم عنوان و یادآورشد: باید گفتمان نامزدها معرف اسلام و جمهوری اسلامی و سرشار از اخلاق و انسانیت باشد و حساسیت ویژه‌ای در آن وجود داشته باشد تا به حل مشکلات کشور اهتمام داشته باشند.
وی از مردم خواست: در مناظره ها اخلاق مداری نامزدها را مورد توجه قرار دهند و از انتخاب افرادی که برای رسیدن به صندلی ریاست جمهوری از هر هدف غیرمشروعی استفاده می‌کنند را در سبد رای خود قرار ندهند.