خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 30 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

امام جمعه شهرکرد: انتخاب رئیس جمهور باید بر اساس باور به تحول باشد

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 21 خرداد 1400 - 15:31
گروه استان‌ها - امام جمعه شهرکرد با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری، گفت: انتخاب باید بر اساس باور به تحول در انقلاب، ارزش‌های کشور و باور به خود مردم باشد.
كرامت،انتخاب،راي،شهركرد،جمعه،نظام،دشمن،عملكرد،امام،انسان،اير ...

خلاصه خبر

امام جمعه شهرکرد ادامه داد: لئامت آن است که انسان تحت تاثیر ظواهر باشد و امور زودگذر او را به خود مشغول کند اما کرامت به امور حقیقی دل بستن و شأن خود را دانستن است، کریمان عالم همه وجود خود را تحت تاثیر کرامت قرار می‌دهند و کنترل شده اقدام می‌کنند.
وی تصریح کرد: همه اقدامات انسان کریم از روی حساب و کتاب است، تاثیر کرامت در همه زندگی به ویژه در انتخاب‌های ما نقش عجیبی دارد، انسان دائماً در حال انتخاب است، اگر انتخاب محسنانه و مومنانه بود از کرامت برخوردار هستیم اما اگر انتخاب پلید و زشتی بود، اینجا از کرامت محروم هستیم.
امام جمعه شهرکرد گفت: دشمن به اشکال مختلف بر واژه تحریم تاکید می‌کند و می‌خواهد القا کند که مردم ایران انتخابات را تحریم کردند و به دنبال این است که القا کند، مردم ایران به دلیل وجود مشکلات قهر کردند و مشکلات را دلیل ناکارآمدی نظام معرفی کند که به این شکل نیست بلکه نظام اسلامی کارآمد است و این را در 42 سال گذشته نشان داده است.
نکونام در پایان خاطرنشان کرد: امید است جمعه آینده یک حرکت بسیار حیرت آور برای دشمن با حضور گرم و صمیمی مردم ایران، رقم خورد و همه همدیگر را به پای صندوق‌های رای دعوت کنیم و انتخاب اصلح داشته باشیم.