خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 30 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

پیش بینی بازار سرمایه در هفته پیش رو/معاملات بورس به روند مثبت باز می‌گردد؟

باشگاه خبرنگاران | اقتصادی | جمعه، 21 خرداد 1400 - 14:41
کارشناسان بازار سرمایه با توجه به نزدیکی مجامع روند خوبی را برای بورس پیش بینی می‌کنند.
بازار،سرمايه،وضعيت،هفته،قيمت،كارشناس،مثبت،سود،بورس،مجامع،بان ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار بورس گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، این طور به نظر می‌آید که بازار سرمایه در هفته آتی شروع طوفانی نداشته باشد و سهامداران نباید انتظار رشد یا اُفت شدید داشته باشند و معاملات متعادل انجام شود، با توجه به نزدیک بودن فصل مجامع امیدواریم شرایط خوبی برای بازار در هفته‌های آتی رخ دهد.
عمیدی اظهار کرد: با نزدیکی به فصل مجامع پیش بینی ما این است که در هفته آینده بازار برآیند صعودی داشته باشد، یعنی در نهایت شاخص کل از عدد ۱ میلیون و ۱۵۰ هزار واحد بالاتر برود و اینکه سهام‌های شاخص ساز به علت نزدیک شدن به فصل مجامع سود خوبی را تجربه کنند.
بازار سرمایه در روندی متعادل است
وی افزود: بازار به یک شرایط نسبتا تعادلی رسیده است، به نظر می‌رسد که بازار تا برطرف شدن ابهامات گفته شده در این تعادل باقی بماند.
در پایان با توجه به گفته‌های کارشناس‌ها به این نتیجه می‌رسیم که بازار در حالت نسبتا متعادلی قرار دارد، چون شرکت ها وضعیت بنیادین خوبی دارند و فصل مجامع نزدیک است باید منتظر روند مثبت ملایمی در بازار سرمایه باشیم.