خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 30 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

مردم کرمانشاه در ۲۸ خرداد بار دیگر نقشه دشمنان را خنثی می کنند

مهر | استان‌ها | جمعه، 21 خرداد 1400 - 14:25
کرمانشاه- امام جمعه کرمانشاه با اشاره به اهمیت حضور مردم در انتخابات ۲۸ خرداد و افزایش اقتدار ملی در برابر دشمنان انقلاب گفت: مردم کرمانشاه در ۲۸ خرداد بار دیگر نقشه دشمنان را خنثی می کنند.
امام،حضور،كشور،حداكثري،معظم،رهبري،مقام،انقلاب،كرمانشاه،اهميت ...

خلاصه خبر

علما با اشاره به تأکیدات امام خمینی (ره) بر حفظ حضور مردم در عرصه‌های مختلف تصریح کرد: امام راحل قدرت نفوذی فوق العاده‌ای داشتند و هر چه می‌گفت مردم قبول می‌کردند، اما همه چیز را به رأی می‌گذاشت و نظرات مردم برای وی از اهمیت بالایی برخوردار بود و ما باید مردم را با آگاهی بدهیم که در عرصه‌ها حضوری حداکثری داشته باشند.
امام جمعه کرمانشاه اضافه کرد: مقام معظم رهبری با تکیه بر همین مردم به آمریکا نهیب می‌زند و استکبار را به زانو درآورده است زیرا همگان می‌دانیم که سرمایه کشور مردم هستند و اصلاً مردم صاحبان اصلی انقلاب، نظام و کشور هستند و امام راحل بارها سفارش می‌کرد باید ما حضور ذهن داشته باشیم که خدمتگزار این مردم هستیم و مقام معظم رهبری توصیه می‌فرمایند که مسئولان باید مثل مردم زندگی کنند.