خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 30 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

تحلیلگر مسائل سیاسی: مشارکت حداکثری در انتخابات سال 76 سایه جنگ را از کشور دور کرد‌

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 21 خرداد 1400 - 14:12
گروه استان‌ها - تحلیلگر سیاسی صدا و سیما با بیان اینکه مشارکت حداکثری موجب خلق عزت و قدرت می‌شود، گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات سال76 سایه جنگ را از کشور دور کرد.
مشاركت،انتخابات،حداكثري،عزت،رأي،ملي،موضوع،دشمن،ايران،واعظي،ا ...

خلاصه خبر

وی با بیان اینکه این سوره نقشه راه رسیدن به نتیجه مطلوب و اقتدار و عزت ملی در انتخابات است، افزود: آنچه که برای کشور مهم بوده مشارکت حداکثری است و رهبر معظم انقلاب بارها در کنار اسلامیت بر موضوع جمهوریت تأکید دارند و این موضوع حجتی برای حضور در انتخابات است.
تحلیلگر سیاسی صدا و سیما با بیان اینکه این اقتدار و صلابت زمانی محقق می‌شود که همه ما احساس تکلیف کنیم، ابراز داشت: پشتوانه عزت ملی و دینی ما مشارکت حداکثری است چراکه ما در دنیا نماد مردم داری دینی هستیم و از این رو این وظیفه بسیار سنگینی است و اگر این کار را نکنیم دچار زیان می‌شویم.
وی با بیان اینکه ایمان به عزت الهی، اعتقاد به باور، عزت و لزوم حضور ما در خلق عزت ملزوماتی را دارد، گفت: عمل صالح یکی از این ملزومات است و این بدین معنی است که آنچه که به این عزت کمک می‌کند در دستور کار قرار دهیم؛ آیت‌الله رئیسی در طول انتخابات تأکید دارند که هزینه تبلیغاتی نکنید و این مهم مصداق عمل صالح است.
واعظی با بیان اینکه مشارکت پایین در انتخابات موجب می‌شود که دشمن ما را بیشتر تحت فشار قرار دهد، ابراز داشت: حدود 60 میلیون نفر واجد شرایط رأی دادن هستد؛ زمانی که قدرت خلق شد موجب می‌شود تا اقتدار ایجاد شود و خلق اقتدار موجب می‌شود تا مشکلات برطرف شود و از این رو اگر لازم باشد باید به ارتباط چهره به چهره با مردم آنان را به مشارکت در انتخابات دعوت کنیم.