خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 30 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

اهمیت انتخاب اصلح کمتر از حضور در انتخابات نیست

مهر | استان‌ها | جمعه، 21 خرداد 1400 - 14:06
کامفیروز - امام جمعه کامفیروز گفت: اهمیت انتخاب اصلح کمتر از اهمیت حضور در انتخابات نیست.
حضور،امام،انتخابات،انتخاب،كامفيروز،مناظرات،اصلح،حداكثري،تقي،نمره

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد تقی زاده در خطبه‌های این هفته نماز جمعه کامفیروز ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن میلاد با سعادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها مردم را به حضور حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری فراخواند و بیان کرد: حضور حداکثری پای صندوق‌های رأی بر تمامی ما فرض و واجب است و انتخاب اصلح نیز اهمیتی کمتر از حضور در انتخابات ندارد زیرا شورای محترم نگهبان برای تأیید صلاحیت، حداقل واجدیت صفات لازم برای تصدی پست ریاست جمهوری را می‌سنجد و از آن به بعد بر عهده ماست که نمره ۲۰ را یا نمره ۱۰ را انتخاب کنیم.
امام جمعه کامفیروز با اشاره به رفتارهای برخی نامزدها و صحبت‌های آنان در مناظرات پخش شده، ادامه داد: متأسفانه شاهد بودیم برخی به جای آنکه فرصت مناظرات را محلی برای تضارب آرا قرار داده و به مردم برای انتخاب اصلح کمک کرده و برنامه‌های کاربردی خود را ارائه دهند، با بداخلاقی‌ها و صحبت‌های ناشایست و بی‌اساس، لحظاتی باعث تاریکی انتخابات و تکدر خاطر مردم شدند.