خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 26 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

موتور جستجوی خبیر (اولین موتور جستجوی مفهومی دانش‌بنیان ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

وجود مافیا برای فعال کردن معادن محبوس کرمان

مهر | استان‌ها | جمعه، 21 خرداد 1400 - 14:01
کرمان - نماینده مردم کرمان و راور گفت: برای فعال کردن معادن محبوس استان با یک مافیای بزرگ مواجه شده ایم و انتظار داریم دستگاه‌های امنیتی و وزارت صمت به این مساله ورود کنند.
استان،كرمان،زمينه،معادن،بحث،اشاره،نماينده،آب،وزارت،برطرف،درخ ...

خلاصه خبر

وی با اشاره به اینکه ظرفیت‌های معدنی را از استان‌های دیگر وارد راور کرده‌ایم ولی وزارت صمت اجازه استفاده از این ظرفیت را نمی‌دهد که این امر باید تعیین تکلیف شود، تصریح کرد: از استاندار، وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه درخواست داریم برای تعیین تکلیف معادن حبس شده در استان ورود پیدا کنند.
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب که در بحث انتقال آب خلیج فارس دو درخواست داریم، عنوان کرد: یکی درخواست انتقال آب به مراکز صنعتی مرکز استان و دیگری تأمین آب شرب مردم کرمان از آب انتقال خلیج فارس است که در این زمینه وزیر نیرو کم کاری کرده است و این مسئله را حتماً پیگیری می‌کنیم.
منصور شکرللهی نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی استان کرمان در این جلسه با اشاره به اینکه ۲۷۰ هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در پنج شهرستان جنوبی انجام و ۲۷۰ شغل نیز ایجاد شد، افزود: در خصوص واگذار معادن به بخش خصوصی تقاضا داریم معدن رمشک به بخش خصوصی واگذار شود.
ذبیح الله اعظمی نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد ضمن تشکر از حضور وزیر در جنوب استان کرمان، افزود: معادن موجود در جنوب استان کرمان نیاز به خوراک دارند لذا انتظار داریم دستور تفویض اختیار داده شود و در این زمینه مساعدت شود.