خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 31 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

شورای شهر عرصه خدمت است؛ فضای کسب قدرت نیست

ایسنا | استان‌ها | جمعه، 21 خرداد 1400 - 13:53
دادستان عمومی و انقلاب استان البرز گفت: شورای شهر عرصه خدمت است؛ فضای کسب قدرت نیست و افرادی که پیش از این مسیری جز خدمت را طی کردند خسارت های جبران ناپذیری را متحمل شده اند، دستگاه قضائی نیز با احدی تعارف ندارد و تمامی تحرکات و تخلفات در فضای مجازی و حقیقی رصد و پایش می شود.
رأي،استان،البرز،دادستان،انقلاب،عمومي،فضاي،كسب،رصد،مجازي،خدمت ...

خلاصه خبر

دادستان عمومی و انقلاب استان البرز با بیان اینکه اجازه نمیدهیم به هنجارها بی توجهی شود، گفت: توسل به خلاف شرع، موازین و شئونات اخلاقی در چنین فضاهایی رصد می شود و با مشاهده هرگونه تخلف در بدو امر تذکر لازم داده شده است؛ در صورت تکرار آن شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات در دادسرای کرج موارد پیگیری می شود.
دادستان عمومی انقلاب استان البرز در ادامه با بیان اینکه مقام معظم رهبری کرج را ایران کوچک نامگذاری نموده اند، خاطرنشان کرد: ایجاد تفرقه افکنی بین اقوام امری مضموم، تخلف و جرم محسوب می شود.
وی در ادامه ضمن بازخوانی بخشی از ماده ۷۰ قانون انتخابات متذکر شد: خرید و فروش رأی، تقلب در اوراق رأی، تهدید و تطمیع، رأی با شناسنامه جعلی، رأی با شناسنامه غیر،اخلال در امر انتخابات، باز کردن قفل و لاک و مهر و پلمپ صندوق های رأی، معدوم نمودن اسناد رأی، ایجاد رعب در شعب، دخالت در امر انتخابات با سمت مجهول، ممانعت از حضور نمایندگان، عدم رعایت قوانین و جانبداری از سوی مجریان و اعضای هیأت نظارت، جرم محسوب شده و برخورد قانونی لازم صورت می گیرد.