خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 31 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

مشکل کشور مسئله فیلترینگ کنسرت و حجاب نیست

مهر | استان‌ها | جمعه، 21 خرداد 1400 - 13:42
دماوند- امام جمعه دماوند با اشاره به اینکه ارائه سوابق و برنامه‌های مفید مردم را به شرکت در انتخابات ترغیب می‌کند گفت: فریاد مردم از مشکلات اقتصادی است نهمسئله فیلترینگ کنسرت و حجاب.
اسلامي،انتخابات،رعايت،حجاب،نظام،جمهوري،كشور،دماوند،جمعه،اسلا ...

خلاصه خبر

وی با اشاره به اینکه انتخابات پیش رو یکی از مهمترین گردنه‌های انقلاب اسلامی برای عبور از پیچ تاریخی است افزود: دشمن سعی می‌کند مردم را از نظام اسلامی ناامید و انتخابات را بی اثر جلوه دهد دلخوری مردم از عملکرد بد مدیران به معنای قهر مردم از نظام نیست مشکل کشور مسئله فیلترینگ، کنسرت و حجاب نیست، مشکل بی ارزش شدن پول و تورم و گرانی است، گره زدن ۸ ساله کشور به سیاست خارجی و غفلت از ظرفیت‌های داخلی، کشور را عقب نگه داشته خواسته عمومی مردم روی کار آمدن یک رئیس جمهور کارآمد و قاطع و انقلابی و معتقد به جوانان و ظرفیت‌های داخلی است.
امام جمعه دماوند بیان داشت: نامزدهای انتخابات که در مناظرات و تبلیغات خود دروغ می‌گویند و تهمت می‌زنند مورد اعتماد مردم قرار نمی‌گیرند، رعایت اخلاق اسلامی و ارائه سوابق و برنامه‌های مفید مردم را به شرکت در انتخابات ترغیب می‌کند، جوانمردی انتخاباتی به این است که نامزدها نسبت به هم بدگویی نکنند و حرمت‌ها را نشکنند، رهبر معظم انقلاب فرمودند؛ «اگر مردم با نظم و اخلاق و رعایت حدود اسلامی در انتخابات شرکت کنند و قانون را رعایت کنند این انتخابات مایه آبرو و عزت نظام جمهوری اسلامی می‌شود و اگر قانون شکنی و بد اخلاقی کنند و با حرف‌های خود دشمن را به خودشان امیدوار کنند که انتخابات به ضرر ما تمام خواهد شد».