خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 26 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

موتور جستجوی خبیر (اولین موتور جستجوی مفهومی دانش‌بنیان ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

رئیس ستاد انتخاباتی رئیسی در کهگیلویه و بویراحمد: رئیسی در شفافیت و مبارزه با فساد سرآمد می‌شود‌

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 21 خرداد 1400 - 13:30
گروه استان‌ها- رئیس شورای هماهنگی ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی در کهگیلویه و بویراحمد گفت: دولت آیت الله رئیسی در بین دولت‌های پس از انقلاب در امر شفافیت و مبارزه با فساد سرآمد خواهد بود.
رئيسي،فساد،سوال،پاسخ،كانديداهاي،توجه،كشور،بيگلري،خصوصاً،آقايا ...

خلاصه خبر

آرمان بیگلری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج، اظهار داشت: به‌نظر می‌رسد که شور و شعور انتخاباتی مردم استان، حماسه دیگری را رقم بزند، البته حواشی هم وجود داشته که مردم به این حاشیه‌ها بی توجه هستند و فکر می‌کنم مجدد مردم استان مشارکت خوبی در انتخابات داشته باشند و بار دیگر وفاداری خود را به نظام اثبات بکنند.
وی در پاسخ به این سوال که حضور رئیسی در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری با توجه به مشکلات انباشته شده چه تاثیری می تواند داشته باشد؟
افزود: عرض کردم که ایشان در مسئولیت‌های قبلی و خصوصاً تولیت آستان قدس رضوی و ریاست دستگاه قضا، ارتباطات احسنی با مردم برقرار کردند و با توجه به عملکرد درخشان و بخصوص در مبارزه با فساد دانه درشت‌ها، توانستند محبوبیت خوبی در بین مردم بدست آورند.
بیگلری در پاسخ به این سوال که چرا روسای جمهور گذشته نتوانستند به وعده های خود عمل کنند؟
وی در پاسخ به اینکه ارزیابی شما از کاندیداهای این دوره از انتخابات چیست؟