خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 30 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

بوشهر استانی ثروتمند با محرومیت‌های فراوان است

مهر | استان‌ها | جمعه، 21 خرداد 1400 - 04:00
بوشهر- نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه تصمیمات اقتصادی باید بر تصمیمات سیاسی حاکم باشد گفت: بوشهر استانی ثروتمند با محرومیت‌های فراوان است.
استان،بوشهر،اقتصادي،همتي،انتخابات،شرايط،سيزدهمين،نامزد،رياست ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالناصر همتی عصر پنجشنبه در گفت‌وگوی تلویزیونی با مردم استان بوشهر اظهار داشت: در صورت انتخاب به عنوان رئیس جمهور در سریع‌ترین زمان نسبت به واکسیناسیون اقدام خواهم کرد.
توسعه متوازن استان‌ها
همتی ادامه داد: من برنامه دارم که هر سه ماه یک‌بار با نخبگان، جوانان و کسانی که در روند سیاسی، اجتماعی و اقتصادی تعیین کننده مسیر رشد آن استان هستند، جلساتی برگزار کنم و به تدریج اما جدی روند توسعه استان‌ها را زیر نظر قرار دهم.
بوشهر قطب توریسم شود
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اینکه در فصل گرما شرایط استان بوشهر طاقت فرسا است، ادامه داد: باید سوبسید برق برای مصرف تابستان مردم این استان پرداخت شود.
همتی تاکید کرد: منطقه پارس جنوبی یک مزیت بسیار خوب برای مردم استان بوشهر است که باید از آن برای اشتغال مردم این منطقه و از درآمدهای اقتصادی حاصل از آن به نفع مردمش استفاده شود.
لزوم اتصال بندر بوشهر به راه آهن فارس
وی با اشاره به ظرفیت‌های گسترده شیلاتی استان بوشهر گفت: این استان در بخش شیلات بسیار مستعد است و امکان رشد زیادی را برای سرمایه گذاری دارد.
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: استان بوشهر از ثروتمندترین استان‌های کشور است، بزرگ‌ترین مخازن گازی کشور و نیروگاه اتمی در این استان واقع شده، اما بوشهر محرومیت زیادی دارد.