خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 30 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

رئیس ستاد انتخاباتی رئیسی در زنجان: ‌رئیسی از داخل ماشین مشکلات مردم را نمی‌‌سنجد + فیلم‌

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 21 خرداد 1400 - 01:53
گروه استان‌ها- رئیس ستاد انتخاباتی ‌رئیسی در استان زنجان با اشاره به اینکه با برگزاری هر مناظره محبوبیت آیت‌الله رئیسی را در جامعه افزایش می‌دهد، گفت: مردم به خوبی متوجه شده‌اند که رئیسی برای خدمت به مردم به میدان آمده است.
رئيسي،حضور،استان،سياسي،اعتماد،ستاد،انتخابات،زنجان،انتخاباتي، ...

خلاصه خبر

خبرگزاری تسنیم به‌ منظور شورآفرینی در ایام انتخابات و زمینه‌سازی برای مشارکت حداکثری و آگاهانه مردم برای انتخاب گزینه‌های اصلح، اقدام به برگزاری نشست‌های خبری با حضور روسای ستادهای انتخاباتی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در استان زنجان از طیف‌ها و نگاه‌های مختلف کرده است.
در همین راستا نشست خبری "محسن افشارچی" رئیس ستاد انتخاباتی آیت الله سید ابراهیم رئیسی در استان زنجان در راستای بررسی اقدامات و تشریح فعالیت‌های این ستاد انتخاباتی، امروز به‌ میزبانی دفتر خبرگزاری تسنیم در استان زنجان برگزار شد.
رئیس ستاد انتخاباتی آیت الله سید ابراهیم رئیسی در استان زنجان با بیان اینکه یکی از نماد‌های اعتماد به نهاد‌های سیاسی اعتماد به شورای نگهبان است، عنوان کرد: علی‌رغم اینکه انتقاداتی به عملکرد شورای نگهبان وجود دارد اما این نهاد مورد اعتماد بوده و دارای یک انسجام کلی است.
رئیس ستاد انتخاباتی آیت الله سید ابراهیم رئیسی در استان زنجان در ادامه با بیان اینکه در ماشین نشستن نمی‌شود مشکلات مردم را سنجید، گفت: مردم از دولت فعلی بسیار خسته شده‌اند و امیدشان به حضور آیت‌الله رئیسی است.
رئیس ستاد انتخاباتی آیت الله سید ابراهیم رئیسی در استان زنجان عنوان کرد: مسئله مملکت ما عدم وجود حزب است افراد به هیچ عنوان شناسنامه‌ای عمل نمی‌کنند و هر زمان تغییری در دولت رخ می‌دهد تغییر مسیر می‌دهند، اما اگر حزب به معنای واقعی وجود داشت تمام جایگاه‌ها به طور کامل مشخص می‌شد.
همینطور فعلا برنامه‌ای برای حضور در استان زنجان نیز ندارند.
این مسئول در پایان با درخواست از تمام اقشار جامعه برای حضور پررنگ در انتخابات گفت: راه خلاصی از مشکلات و توطئه‌های دشمنان حضور پرشور در صندوق‌های رای است و به امید خدا مردم در 28 خرداد حماسه دیگری خواهند آفرید.