خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 30 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

در سال ۱۴۰۰ مسیر ریل اقتصاد باید تغییر کند

ایسنا | استان‌ها | جمعه، 21 خرداد 1400 - 01:53
رستم قاسمی گفت: در سال ۱۴۰۰ فرصت استثنایی داریم که بتوانیم ریل اقتصاد کشور را در بسیاری از زمینه‌ها به کار بیندازیم، در حوزه‌ی مالیات، بیمه و تامین اجتماعی مشکلاتی وجود دارد که باید به صورت جدی مورد بررسی قرار بگیرد برخی از مشکلات قابل اصلاح نیست و نیاز است که مسیر ریل اقتصاد تغییر پیدا کند و امروز بهترین فرصت برای تغییر است.
كشور،اقتصاد،نفت،قاسمي،فرصت،نگاه،مشكلات،سياسي،دولت،ريل،ايراني ...

خلاصه خبر

وی افزود: علاوه بر موضوعات اقتصادی، در مسائل اجتماعی، فرهنگی و سیاسی نیز مشکلاتی وجود دارد، اما اقتصاد مسئله جدی است که بقیه مسائل را تحت شعاع قرار می‌دهد.
این فعال سیاسی یادآور شد: قرارگاه خاتم الانبیا (ص) بعد از دفاع مقدس زمان طولانی در حوزه بازسازی کشور فعالیت داشت و طرح‌های زیادی انجام داده است، امروز نیز تفکری در کشور وجود دارد که باور ندارند این بازسازی‌ها و نوسازی‌ها توسط ایرانی‌ها انجام شده است.
قاسمی خاطرنشان کرد: ایران کشوری است که در حوزه نفت و گاز رتبه اول دنیا را دارد، ۱۵ درصد معادن جهان و میلیون‌ها زمین قابل کشت دارد اما نگاه سیاسی باعث شده است که در اقتصاد کشور با مشکلات عدیده‌ای روبه‌رو شویم، امروز تنها نسخه شفابخش مشکلات موجود تفکر شهید سلیمانی است.
وی تأکید کرد: افرادی می‌توانند این مسیر را تغییر دهند که نگاهی مانند نگاه حاج‌قاسم‌سلیمانی داشته باشیم، امروز برای تأمین آینده کشور نیاز است که مشارکت مردم در انتخابات افزایش پیدا کند، رئیس‌جمهور برای گرفتن تصمیم‌های سخت و شرایط سخت به پشتوانه مردمی نیاز دارد، مشارکت حداکثری در این دوره بسیار اهمیت دارد و باید تلاش کنیم مردم پای صندوق‌های رأی بیایند.
این فعال سیاسی اظهار کرد: در بین کاندیداهای اصلح جبهه مقاومت و جبهه انقلاب باید با نگاه به تفکر شهید سلیمانی فردی را انتخاب کنیم که در خدمت مردم باشد، آیت‌الله رئیسی در کاندیداهای جبهه مقاومت اصلح‌ است و ما نباید مانند ادوار گذشته تفرق داشته باشم؛ می‌بایست یک کاندیدای اصلح با ویژگی منحصر به فرد را به عنوان کاندیدای نهایی انتخاب کنیم و شاهد موفقیت جبهه انقلاب باشیم.