خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 30 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

مشارکت حداکثری در انتخابات یک امر مهم و ضروری است

مهر | استان‌ها | جمعه، 21 خرداد 1400 - 01:47
ایذه - معاون سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان گفت: امروزه مشارکت حداکثری در انتخابات یک امر مهم و ضروری است.
انتخابات،شهرستان،حداكثري،قانون،حضور،ايذه،سلامت،برگزاري،هيئت، ...

خلاصه خبر

وی با بیان اینکه انتخابات در کشور ایران بر اصل قانون مداری، سلامت، امنیت، حضور حداکثری استوار است، افزود: قانون ملاک کار ماست و قانون باید به درستی رعایت شود و اگر قانون درست رعایت شود حتماً سلامت انتخابات به وجود می‌آید و سلامت انتخابات که تضمین شد بی‌شک رقابت سالم به وجود می‌آید.
معاون سیاسی اجتماعی استانداری با تقدیر از زحمات شورای تأمین، ستاد انتخابات شهرستان و هیئت‌های نظارت، بازرسی و هیئت اجرایی، اقدامات صورت گرفته در شهرستان را بسیار خوب ارزیابی و بیان کرد: برگزاری انتخابات سالم با مشارکت حداکثری هدف مشترک همه عوامل است و سلامت انتخابات در گِرو درست عمل کردن به قانون است.
نجاتی اظهار کرد: امید است که در روز ۲۸ خرداد حضور مردم شهرستان ایذه به پای صندوق‌های رأی بار دیگر برگ زرینی در تاریخ انتخابات این شهرستان رقم خواهد زد.
نبوتی از تعامل خوب ستاد انتخابات، هیئت اجرایی و نظارت شهرستان تقدیر کرد و گفت: امید می‌رود که شاهد انتخابات سالم، پرشور با مشارکت حداکثری در شهرستان ایذه باشیم.