خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 06 مرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

رئیس‌جمهور شوم هزینه درمانی سالمندان را رایگان می‌کنم

مهر | سیاسی | چهارشنبه، 19 خرداد 1400 - 20:18
نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه برای شبکه‌های بهداشت درمان برنامه تحولی داریم،گفت: رئیس‌جمهور شوم هزینه درمانی سالمندان را رایگان می‌کنم.
بازار،رياست،سرمايه،برنامه،نامزد،سلامت،هاشمي،انتخابات،جمهوري، ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری مهر، سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در حاشیه ضبط برنامه تلویزونی در جمع خبرنگاران، گفت: بورس یعنی اعتماد، بورس یعنی اینکه صف‌های فروش تبدیل به صف خرید شوند.
نامزد انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: از آنجا که مردم می‌دانند، قاضی‌زاده‌هاشمی برنامه جدی برای کمک به بازار سرمایه دارد،همین باعث ایجاد اعتماد و باعث برگشت بورس می شود.
نامزد انتخابات ریاست جمهوری همچنین گفت: بازار سرمایه، بازار پیشران است و نه فقط از این زاویه که الان ۵۰ میلیون نفر از مردم در آنجا گرفتار هستند، بلکه از زاویه‌ای که آینده نظام تأمین مالی ما، در بازار سرمایه رقم بخورد، به آن نگاه می‌کنم.
نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: شبکه بهداشت و درمان کشور متعلق به ۵۰ سال قبل است و در طی ۴۰ سال گذشته فرسوده شده است و نیاز به بازسازی مجدد دارد.
نامزد انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: این برنامه جدی ما بر اساس منابع موجود است.