خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 06 مرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

رشد سه دهه گذشته اقتصاد کشور در شأن مردم نیست

مهر | استان‌ها | چهارشنبه، 19 خرداد 1400 - 20:13
ایلام- نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اینکه رشد سه دهه گذشته اقتصاد کشور در شان مردم نیست، گفت: تقویت تولید از راه‌های برون رفت از مشکلات اقتصادی است.
كشور،انتخابات،اقتصادي،همتي،مشكلات،مركزي،بانك،خارجي،دولت،نامز ...

خلاصه خبر

وی گفت: در این فرصت نیم‌ساعته تلاش داریم به‌عنوان نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری سیزدهم نکاتی مهم از برنامه‌های خود را برای استحضار شما مردم خطه عزیز بیان کنیم.
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: معتقد هستم نیاز داریم در کشور ریل اقتصاد را تغییر داده و حکمرانی اقتصادی که پیشرفت اشتباهی داشته را اصلاح‌کنیم تا به روندی مطلوب برای اقتصاد کشور دست یابیم.
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، از انگیزه‌های خود برای شرکت در انتخابات صحبت و عنوان کرد: من این وظیفه را بر خود دانستنم که بگویم با وجود اینکه دیگر نامزدها برای بنده محترم هستند اما این توان و بینش اقتصادی را ندارند که اقتصاد را نجات دهند و مطمئن هستم با برنامه‌هایی که دارم و شناختی که از خود بر مردم ارائه خواهم داد، قضاوت آنها حتماً درست خواهد بود چراکه مردم ایران نشان دادند هیچ‌گاه تصمیم اشتباه نمی‌گیرند.
همتی با اشاره به مشارکت حداکثری مردم در انتخابات اطهار داشت: شرکت مردم در انتخابات یکی از مهم‌ترین مسائل روز است، رقابت من با پنج کاندیدای دیگر نیست، بلکه با قهر با صندوق است باید مردم را به پای صندوق‌های رأی کشاند، آنها نشان داده‌اند هیچ‌وقت اشتباه نکرده و این مشهود است خرد جمعی تصمیم اشتباه نمی‌گیرد.
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اضافه کرد: در کشور منابع گسترده‌ای داریم که می‌توان توسعه را با جهش جدی مواجه کرد.