خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 06 مرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

رصد فعالیت تبلیغاتی کاندیداهای شوراها/ با متخلفین برخورد می‌شود

ایسنا | استان‌ها | دوشنبه، 17 خرداد 1400 - 22:12
فرماندار شهرستان کرمانشاه از رصد کامل فعالیت‌های تبلیغاتی نامزدهای انتخابات شوراها برای حفظ سلامت انتخابات خبر داد و گفت: با تخلفات انتخاباتی قاطعانه برخورد خواهد شد.
انتخابات،كرمانشاه،نفر،رنجبر،راي،شهر،اشاره،ادامه،فرماندار،تبل ...

خلاصه خبر

ایسنا/کرمانشاه فرماندار شهرستان کرمانشاه از رصد کامل فعالیت‌های تبلیغاتی نامزدهای انتخابات شوراها برای حفظ سلامت انتخابات خبر داد و گفت: با تخلفات انتخاباتی قاطعانه برخورد خواهد شد.
فضل‌الله رنجبر عصر امروز(۱۷ خرداد) در نشست توجیهی داوطلبان انتخابات شورای شهر کرمانشاه، با اشاره به آغاز تبلیغات رسمی نامزدهای انتخابات از ۲۰ خرداد، اظهار کرد: متاسفانه برخی از داوطلبان تبلیغات زودهنگام را آغاز کرده اند که با آنها برخورد خواهد شد.
رنجبر سپس با اشاره به بداخلاقی صورت گرفته در فضای مجازی در انتخابات گذشته در اعلام نتایج غیرواقعی انتخابات، گفت: در انتخابات گذشته در فضای مجازی شایعاتی در مورد نتیجه انتخابات مطرح شد که شایعه پردازان سعی در تخریب عوامل برگزاری انتخابات داشتند.
رنجبر سپس با بیان اینکه ۷۲۱ شعبه اخذ رای در شهرستان کرمانشاه آرای مردم را جمع‌آوری خواهد کرد، گفت: ۴۵۸ شعبه در شهر کرمانشاه عهده دار اخذ رای از مردم شهر کرمانشاه خواهند شد که ۴۴۶ شعبه به‌صورت ثابت و ۱۲ شعبه نیز به‌صورت سیار دائر خواهد شد.