خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 06 مرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

عضو ستاد رئیسی در ویژه‌برنامه المیادین: رویکرد رئیسی تعامل با دنیاست

مشرق | سیاسی | دوشنبه، 17 خرداد 1400 - 22:06
عضو ستاد «ایران ما» وابسته به سید ابراهیم رئیسی نامزد انتخابات با اشاره به مناظره دوم با موضوع سیاسی گفت، رویکرد آقای رئیسی تعامل با کل دنیاست و برای سیاست‌خارجی برنامه دارد.
رئيسي،رضواني،دنبال،دولت،نامزدها،پاسخ،امور،مناظره،نامزد،آزادي ...

خلاصه خبر

به گزارش مشرق، شبکه خبری «المیادین» ‌ لبنان، در ادامه ویژه‌برنامه‌ پوشش انتخابات ریاست جمهوری، روز دوشنبه میزبان «محمد رضا رضوانی» عضو ستاد «ایران ما» سید ابراهیم رئیسی نامزد انتخابات ریاست جمهوری بود.
رضوانی درباره مناظرات انتخاباتی و مناظره اول گفت، این مهمترین فرصت برای مردم است تا نامزد بهتر را بشناسند.
ما افتخار می‌کنیم که آقای رئیسی اخلاق‌مدارترین نامزد مناظره اول نام گرفت.
برخی نامزدها به دلیل آنکه برنامه برای اداره کشور نداشتند، رو به تخریب آوردند.
ارزیابی ما از مناظره اول بسیار مثبت بود.
رضوانی در پاسخ به این سوال که آقای رئیسی چطور برای مناظره دوم با موضوع اجتماعی، ‌ فرهنگی و سیاسی آماده می‌شود و برخی می‌گویند، شاید اصلاح‌طلبان در این مناظرات تجربه بیشتری دارند، گفت، نمی‌دانم مقصودتان از تجربه چیست.
ایشان در سیاست خارجی برنامه‌های زیادی دارد، مشورت‌ و رایزنی‌های بسیاری کرده و در مناظره فردا آن را به تفصیل توضیح خواهد داد.
رضوانی در پاسخ به سوالی درباره اینکه نگاه آقای رئیسی به آزادی چطور است و برخی می‌گویند سختگیر است گفت، همانطور که گفتم، برخی نامزدها در چارچوب جنگ روانی، بدون ذکر دلیلی ایشان را به محدود کردن آزادی‌ها متهم می‌کنند.
نامزدها این اتهامات را می‌زنند تا آقای رئیسی را در چشم مردم تخریب کنند.
نامزد پوششی
مجری المیادین در خصوص احتمال انصراف برخی نامزدها و اتهام پوششی بودن پرسید و رضوانی گفت، خود اصلاح‌طلبان در انتخابات قبل، آقای جهانگیری را برای دفاع از آقای روحانی به میدان آوردند.
شما می‌بینید که نامزدها بسیار جدی در حال رقابت با آقای رئیسی هستند.
المیادین از رابطه رئیسی با دیگر نامزدهای اصولگرا پرسید و رضوانی گفت، رابطه رئیسی با نامزدها دیگر، کاملا رابطه‌ای دوستانه و برادرانه است که وجه مشترکشان، علاقه به انقلاب اسلامی است.
هیچ کدام از نامزدها دنبال خروج از برجام نیستند بلکه دنبال اصلاح مسیر هستند.