خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 06 مرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

امنیت انتخابات را با نگاه جناحی نمی‌توان برقرار کرد

مهر | استان‌ها | دوشنبه، 17 خرداد 1400 - 22:01
اردبیل- فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: امنیت انتخابات را هرگز با نگاه جناحی و یا جریان خاص نمی‌توان برقرار کرد بلکه این امنیت پایدار به دست خود مردم قابل تأمین و تدارک است.
انتخابات،امنيت،حضور،اردبيل،دشمنان،صحنه،مرزباني،دفع،پاي،انتظا ...

خلاصه خبر

وی از انتخابات به عنوان قدرت نرم نظام در دفع توطئه‌ها و ترفندهای دشمنان یاد کرد و گفت: همان طوری که مقام معظم رهبری تاکید کردند عرصه انتخابات، عرصه دفاع از اقتدار نظام و همچنین صحنه دفع و خنثی کردن کید دشمنان و ابلیس‌های زمان است که در هر لحظه‌ای می‌خواهند ملت ایران و عظمت حضور آنها را در صحنه مخدوش و مجعول نشان دهند.
فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل با بیان اینکه با هماهنگی نیروهای انتظامی، ارتش قهرمان و همچنین مرزبانی و سپاه و بسیج امنیت کامل انتخابات برقرار شده و هیچ دغدغه‌ای در این زمینه وجود ندارد، تصریح کرد: تمام تلاش ما بر این است تا آحاد جامعه با آرامش و اعتماد کامل در صحنه انتخابات و پای صندوق آرا حضور پیدا کنند تا با رأی خود تیر خلاص بر پیکره دشمنان و عیادی کفر بزنند.