خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1867390 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

کشف ۲۰۰ کیلوگرم تریاک از یک دستگاه وانت

باشگاه خبرنگاران | اجتماعی و حوادث | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 18:34
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از کشف ۲۰۰ کیلوگرم ماده مخدر تریاک در بازرسی از یک دستگاه وانت خبر داد.
تهران،مبارزه،متهم،سرهنگ،موادمخدر،بخشنده،پليس

سرهنگ بخشنده در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان خبر داد
سرهنگ محمد بخشنده رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ در گفتگو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: براساس دریافت گزارش‌های مردمی مبنی بر فعالیت مجرمانه فردی در زمینه خرید و فروش موادمخدر، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: در تحقیقات پلیس مشخص شد که متهم قصد دارد که مقادیر قابل توجهی تریاک را از استان‌های جنوبی کشور خریداری و با یک دستگاه وانت از محور‌های مواصلاتی استان مرکزی و شهرستان رباط کریم به شهر تهران منتقل کند.
سرهنگ بخشنده تصریح کرد: ماموران مبارزه با موادمخدر پایتخت، ضمن شناسایی مسیر حرکت خودرو موفق به دستگیری متهم در شهرستان دلیجان، شدند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با بیان اینکه در بازرسی از خودرو متهم، ۲۰۰ کیلوگرم ماده مخدر تریاک کشف شد، خاطرنشان کرد: پرونده جهت بررسی بیشتر به دادسرا منتقل شد.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1867390 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.