خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 19 اردیبهشت 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

موتور جستجوی خبیر (اولین موتور جستجوی مفهومی دانش‌بنیان ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

مشارکت پرشور در انتخابات قدرت بازدارندگی را تقویت می کند

مهر | استان‌ها | چهارشنبه، 15 اردیبهشت 1400 - 11:13
ساری- مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران، تدابیر حکمیانه و بینش عمیق رهبری معظم انقلاب را مانع دست یابی دشمنان به اهداف شوم دانست و گفت:انتخابات پرشور قدرت بازدارندگی را تقویت می کند.
اسلامي،انقلاب،رهبري،معظم،دشمنان،جمهوري،اشاره،ايران،حكيمانه،ت ...

خلاصه خبر

وی با تسلیت فرا رسیدن ایام شهادت مولای متقیان حضرت امیر مؤمنان علی (ع) و با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مسلمانان و شیعیان جهان در این شب‌های قدر و با اشاره به بیانات بسیار ارزشمند اخیر رهبری معظم انقلاب، اظهار داشت: هوشمندی و تدابیر حکیمانه رهبری معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه ای (مدظله العالی) در کنترل بحران‌ها و فتنه‌ها چشم حیرت جهانیان را به خود خیره کرده است.
وی در ادامه با اشاره به ناکامی اهداف شوم دشمنان در سال‌های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در مقابل جمهوری اسلامی، افزود: در زمان حیات معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و بعد از رهبری و زعامت رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه ای (مدظله العالی)، دشمنان همواره با برنامه ریزی و صرف هزینه‌های هنگفت درصدد ایجاد فتنه و توطئه‌های متعدد برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی اقدام کردند و این تدابیر هوشمندانه و حکیمانه رهبری معظم انقلاب با وجود ملت بصیر و ولایتمدار ایران اسلامی خنثی شد.