خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 19 اردیبهشت 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

موتور جستجوی خبیر (اولین موتور جستجوی مفهومی دانش‌بنیان ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

فلسطین مهم ترین مسئله و موضوع روز است

ایسنا | استان‌ها | چهارشنبه، 15 اردیبهشت 1400 - 10:13
یک مبلغ بین المللی گفت: برای اینکه فلسطین یک کشور مستقل باشد باید تمام فلسطینیان به سرزمین خود برگرداند و بدون اختلافات مذهبی در آن ساکن شوند؛ زیرا مسئله فلسطین، مذهبی نیست فلسطین آزاد اجازه می‌دهد که یهودی، مسیحی و مسلمان در کنار هم در صلح و آرامش زندگی کنند؛ این درخواست همه مردم فلسطین است درخواست همه کسانی که معتقدند فلسطین مهمترین موضوع و مسئله روز است.
فلسطين،روز،مسئله،جهان،قدس،مذهبي،درخواست،مبارزه،سرزمين،استاد،آزاد

خلاصه خبر

سهیل اسعد، استاد دانشگاه و فعال رسانه‌ای، در کنگره بین‌المللی قدس شریف ابتکار امام خمینی (ره) را در نام‌گذاری روز قدس ستود و این روز را سیلی ملت فلسطین به صورت دشمنان دانست.
این استاد دانشگاه ادامه داد: روز قدس روز احیای مسئله فلسطین است که به عنوان قبله اول مسلمین بوده است؛ این روز یک روز جهانی است روزی که ساکنان این جهان به دنبال عدالت هستند؛ در این روز بحث از عرب و غیر عرب نیست فلسطین بعنوان یکی از ملت های مقاوم در برابر بی عدالتی و ظلم است.
وی روز قدس را جلوه‌ای از همراهی مردم جهان با فلسطین توصیف کرد و اظهار کرد: همه جهانیان در این روز نشان می‌دهند که فلسطین هنوز در وجدان انسان‌های آزاد جهان زنده است.