خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 19 اردیبهشت 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

موتور جستجوی خبیر (اولین موتور جستجوی مفهومی دانش‌بنیان ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

"رییسی" بیاید، وحدت کامل اصولگرایان شکل خواهد گرفت

ایسنا | استان‌ها | چهارشنبه، 15 اردیبهشت 1400 - 10:13
دبیر حزب موتلفه در استان کرمانشاه گفت: معتقدم چنانچه آقای رییسی برای انتخابات ریاست جمهوری کاندیدا شوند، وحدت اصولگرایان به معنای واقعی شکل خواهد گرفت.
انتخابات،حضور،اصولگرايان،وحدت،عرصه،حزب،سياسي،رييسي،رئيسي،موت ...

خلاصه خبر

ایسنا/کرمانشاه دبیر حزب موتلفه در استان کرمانشاه گفت: معتقدم چنانچه آقای رییسی برای انتخابات ریاست جمهوری کاندیدا شوند، وحدت اصولگرایان به معنای واقعی شکل خواهد گرفت.
از طرف دیگر ورود و حضور کاندیداهای شاخص در انتخابات نیز می تواند یکی دیگر ازمولفه های مشارکت حداکثری باشد.
دبیر حزب موتلفه در استان کرمانشاه در خصوص موضع این حزب در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو نیز گفت: براساس اعلام نظرقبلی روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی مرکز، با توجه به تجربه سال ۱۳۹۶ و همچنین استقبال مردم از رویکرد تحزب‌گرایی، سعی دارد با ارائه برنامه و مسئولیت پذیری حزبی و نگاه به ظرفیت‌های داخلی، ضمن اعلام موضع، برای انتخابات۱۴۰۰ کاندیدا معرفی کند تا بتواند بااستفاده ازدیپلماسی عزتمند مشکل گشای مردم باشد.
عبدی معتقد است، در صورت حضور آقای رییسی در انتخابات، دیگر چهره های اصولگرا هم کنار کشیده و از او حمایت خواهند کرد و در نتیجه وحدت اصولگرایان به معنای واقعی اتفاق می‌افتد.