خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 17 اردیبهشت 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

موتور جستجوی خبیر (اولین موتور جستجوی مفهومی دانش‌بنیان ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

برگزاری روز جهانی قدس به شکلی متفاوت در اصفهان

ایسنا | استان‌ها | چهارشنبه، 15 اردیبهشت 1400 - 09:55
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: در استان اصفهان برنامه ­های نمادین روز قدس به اشکال مختلف اجرا خواهد شد و امسال راهپیمایی عمومی به دلیل شیوع ویروس کرونا نخواهیم داشت.
قدس،روز،اصفهان،اسلامي،رژيم،مبارزه،استان،راهپيمايي،صهيونيستي، ...

خلاصه خبر

وی افزود: روز قدس برای مبارزه با رژیم غاصب صهیونیستی و جلوگیری از اقدامات توسعه طلبانه­ صهیونیست­ ها، یک مناسبت دائمی و مستمر برای یادآوری ضرورت مبارزه با رژیم غاصب اسرائیل و اتحاد مسلمانان است.
احمدی با اشاره به ثمرات مهم برگزاری راهپیمایی روزهای قدس، گفت: از مهمترین ثمرات این روز حماسی، تبیین توطئه ­های اسراییل غاصب است که یک وحدت و آرمان مشترک میان ملل مسلمان ایجاد کرد و اگر در سال ۱۳۴۲ امام راحل به تنهایی مبارزه با رژیم صهیونیستی را اعلام و اجرا کردند، در سال های اخیر شاهد شکوفایی نسل انقلابی در کشورهای مختلف اسلامی برای مبارزه با اسراییل غاصب هستیم به نحوی که روز قدس به یک روز بین­ المللی اسلامی تبدیل شده­ است و هر روز به عظمت آن افزوده خواهد شد.
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان، گفت: اعلام راهپیمایی مجازی روز جهانی قدس همراه با قطعنامه و همچنین فعال‌سازی تشکل‌ها و جوانان در حوزه فضای مجازی و هشتگ "قدس شریف نزدیکیم" و تولید محتوای مناسب و با انتشار تصاویر ۴۰ سال راهپیمایی روز جهانی قدس و بهره‌گیری از شبکه‌های آموزش به ویژه شبکه‌ی شاد از جمله برنامه‌های فضای مجازی برای بزرگداشت روز قدس است.