خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 19 اردیبهشت 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

موتور جستجوی خبیر (اولین موتور جستجوی مفهومی دانش‌بنیان ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

فعال ‌اصلاح‌طلب در گفت‌وگو با تسنیم: مصاحبه ظریف ‌اشتباه محض و رد خطوط قرمز بود / چه کسی ‌این ضربه به نظام را جبران می‌کند‌؟- اخبار خراسان جنوبی - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 15 اردیبهشت 1400 - 09:53
گروه استان‌ها ـ فعال سیاسی اصلاح‌طلب در خراسان جنوبی با بیان اینکه سئوال من از ظریف این است چرا با این مصاحبه از خطوط قرمز عبور کردید و هزینه برای کشور متحمل شدید گفت: آقای ظریف چه کسی می‌تواند این ضربه بزرگی را که زدید جبران کند؟
ظريف،فايل،نظريه،رسانه،انتخابات،صوتي،سخنان،جبهه،اصلاحات،رسمي، ...

خلاصه خبر

وی ادامه داد: طبق نظریه اصولگرایان، ظریف برای محبوبیت در انتخابات ریاست جمهوری اسرار پشت پرده و خطوط قرمز عبور کرد و فایل را مطرح کرد و به نوعی خودشان فایل صوتی را پخش کردند تا قدرت جبهه اصلاحات را در انتخابات از این طریق بالا ببرند و او رئیس جمهور شود.
فعال سیاسی اصلاح طلب و نماینده مردم بیرجند در مجلس ششم گفت: در مقابل نظریه اصولگریان، نظریه اصلاح طلبان کاملا متفاوت است و آنها معتقدند که این فایل صوتی منتشر شده مانند پوست خربزه ای بود که دشمن زیر پای ظریف گذاشت تا او زمین بخورد و از گردونه جبهه اصلاحات در انتخابات حذف شود و این در حالی بود که ظریف از جبهه اصلاحات بهترین گزینه و شانس رای آوری را داشت اما با این فایل صوتی کوپن ظریف سوخت و این سناریو به نظر من از قبل طراحی شده بود.