خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 17 اردیبهشت 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

موتور جستجوی خبیر (اولین موتور جستجوی مفهومی دانش‌بنیان ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

«الکنو» نمی‌تواند معجزه کند/ لیگ برتر ایران ظرفیت ۱۶ تیم را ندارد

مهر | ورزشی | چهارشنبه، 15 اردیبهشت 1400 - 08:59
علی شفیعی ملی پوش والیبال ایران با تاکید بر اینکه بازیکنان و مربیان حین مسابقات به شناخت از هم می رسند گفت: نمی توان از «الکنو» سرمربی تیم ملی انتظار معجزه داشت.
تيم،ملي،واليبال،المپيك،بازيكنان،شرايط،مسابقات،هراز،شفيعي،تمر ...

خلاصه خبر

علی شفیعی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره وضعیت و شرایط اردوهای تیم ملی والیبال گفت: شرایط اردو خوب پیش می‌رود مخصوصاً از نظر بدنی.
هنوز برخی از لژیونرها به اردوها ملحق نشده‌اند و نفرات اعزامی به مسابقات مشخص نیست.
ملی پوشان پروتکل‌ها را رعایت می‌کنند، در کنار شرایط سخت اردو، فشار کرونا نیز به آن اضافه شده است.
ملی پوش تیم ملی والیبال درباره حضورش در تیم هراز آمل در فصل جدید مسابقات لیگ برتر نیز گفت: تیم هراز پیشنهادی داد، آن را بررسی کردم و به توافق رسیدیم.
امیدوارم فصل خوبی با هراز داشته باشیم.
وی افزود: شرایط برگزاری مسابقات را نمی دانم اما سال گذشته تهران میزبان خوبی بود.
اینکه تیمی فقط صرف حضور در مسابقات شرکت کند و در نهایت در میانه راه انصراف دهد و تعدادی از بازیکنان بلاتکلیف باشند اصلاً خوب نیست و این نه تنها به سود والیبال نیست، بلکه به والیبال کشور ضربه وارد می‌کند.
ملی پوش والیبال در پایان تاکید کرد: اگر قرار است مسابقات با ۱۶ تیم آغاز شود حتماً باید تضمینی از تیم‌ها گرفته شود که تا پایان مسابقات ادامه خواهند داد و پول بازیکنان خود را نیز پرداخت می‌کنند، چرا که بازیکنان والیبال همیشه درگیر والیبال هستند و در واقع شغل آنها محسوب می‌شود.