خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 19 اردیبهشت 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

موتور جستجوی خبیر (اولین موتور جستجوی مفهومی دانش‌بنیان ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

ضرورت آغاز هویت بخشی به شغل آتش نشانی

ایسنا | اجتماعی و حوادث | چهارشنبه، 15 اردیبهشت 1400 - 05:53
یک کارشناس ایمنی با اشاره به لزوم هویت بخشی به شغل آتش نشانی گفت: در حال حاضر اقدامات مربوط به روز آتش نشان محدود به مراسم سازمانی شده است. هویت بخشی به آتش نشانی یعنی تمام مردم نگاه و شناخت دقیقی نسبت به آتش نشانی داشته باشند. اگر این امر محقق شود قطعا شاهد افزایش ایمنی در سطح جامعه خواهیم بود.
آتش،نشاني،هويت،روز،شغل،ايمني،سازمان،مرشد،كارشناس،نهاد،اقدامات

خلاصه خبر

یک کارشناس ایمنی با اشاره به لزوم هویت بخشی به شغل آتش نشانی گفت: در حال حاضر اقدامات مربوط به روز آتش نشان محدود به مراسم سازمانی شده است.
محمدرضا مرشد دوست در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به چهارم می، روز جهانی آتش نشانی، در خصوص لزوم هویت بخشی شغل آتش نشانی اظهارکرد: روز جهانی آتش نشانی روزی برای بزرگداشت پنج آتش نشان استرالیایی که در یک حادثه حریق، آتش خودروشان را گرفتار می کنند و آن ها در همان محل جان خود را از دست می دهند، است.
مرشد دوست با بیان اینکه نیاز است هویت آتش نشانی در میان مردم نهادینه شود اظهار کرد: آیتم های ملاقات آتش نشانان محلی، روشن کردن چراغ قرمز در خانه ها و نقاشی کودکان با همین موضوع روز آتش نشانی از مواردی است که از سوی سازمان های مردم نهاد خارج از کشور پیشنهاد شده است.