خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 16 اردیبهشت 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

موتور جستجوی خبیر (اولین موتور جستجوی مفهومی دانش‌بنیان ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

صهیونیست ها به بن بست سیاسی رسیده اند

ایسنا | سیاسی، استان‌ها | چهارشنبه، 15 اردیبهشت 1400 - 00:17
دستیار ویژه رئیس مجلس در اموربین الملل گفت: صهیونیست‌ها امروز در بعد داخلی در بدترین وضعیت خود قرار دارند و به بن‌بست سیاسی رسیده اند چون با برگزاری چهار انتخابات پارلمانی حتی نتوانسته اند یک دولت حتی ائتلافی تشکیل دهند.
فلسطين،قدس،مقاومت،اسلامي،مظلوم،روز،دستيار،دفاع،حمايت،مجلس،جم ...

خلاصه خبر

حسین امیرعبداللهیان امشب در دومین کنگره بین المللی قدس شریف با گرامیداشت روز جهانی قدس، نامگذاری این روز را ابتکار بزرگ امام راحل برای احیای موضوع تاریخی و زخم بزرگ فلسطین عنوان کرد.
وی با بیان این که روز جهانی قدس، روزی برای وحدت هر چه بیشتر امت اسلامی، جهان اسلام و همه وجدان‌های آگاه و بیدار در سراسر جهان در حمایت از قدس شریف و مردم مظلوم فلسطین است، اظهار کرد: روز قدس امسال در شرایطی برگزار می‌شود که صهیونیست‌ها در روزهای اخیر ضربات صاعقه‌واری را در اراضی اشغالی شاهد بودند.
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل با بیان این که جمهوری اسلامی ایران در تمام این سال‌ها پرچم مقاومت، پرچم دفاع از مظلومان و پرچم آزادسازی قدس را با اندیشه و ابتکار امام راحل و رهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب در دستان خود قرار داده است، افزود: حمایت‌های جمهوری اسلامی ایران در سطوح مختلف از مردم مظلوم فلسطین، بی‌تردید همه امت اسلامی را در آینده‌ای نه چندان دور به نقطه‌ای خواهد رساند که در قدس شریف نماز بخوانیم.